Kogo zagra Schwarzenegger w "Terminatorze 6"?

  • News
  • /Film, The Playlist
Wszystko wskazuje na to, że "Terminator 6" pojawi się w kinach szybciej, niż się tego spodziewaliśmy. W jednym z ostatnich wywiadów Arnold Schwarzenegger ujawnił, że pojawi się na planie widowiska już w marcu przyszłego roku.

arnold-schwarzenegger-terminator-genisys.jpg


Obecnie trwają prace nad scenariuszem, więc szczegóły fabuły nie są znane. Obraz wyprodukuje James Cameron, który rozmawiał ostatnio z przedstawicielami portalu The Arnold Fans i zasugerował, w jakim kierunku może pójść historia.

Został mianowicie zapytany oto, czy kiedykolwiek rozważał możliwość zagrania przez Arnolda Schwarzeneggera człowieka, na bazie którego DNA powstał model T-800. Cameron odpowiedział, że rzeczywiście zastanawiał się nad tym problemem i pokazaniem genezy terminatora. Czy był to człowiek mający olbrzymie znaczenie dla Skynetu? Czy może istnieje wiele różnych modeli terminatorów i ten o wyglądzie Arnolda był po prostu pod ręką, kiedy organizowano misję podróży w przeszłość? Na te pytania może odpowiedzieć film lub nawet cała nowa trylogia. Nie można więc wykluczyć, że w nowym filmie Schwarzenegger zagra człowieka.

Internet wydaje się coraz pewniejszy, że Tim Miller nie tylko będzie pomagał w przygotowaniu "Termiantora 6" do produkcji, ale też będzie jego reżyserem.

Całość powstaje dla Skydance, które wyprodukowało "Terminatora: Genisys".

3 21