Lord i Miller zostawili odciski palców na "Hanie Solo"

  • News
  • Latino Review
Podobał Wam się pierwszy zwiastun filmu o przygodach Hana Solo? Bez względu na odpowiedź, musicie wiedzieć, że - przynajmniej według kurtuazyjnych zapewnień reżysera Rona Howarda - wciąż czuć w nim komediowego ducha duetu Phil Lord-Christopher Miller. Na plan wpadł też George Lucas i pomógł wyreżyserować jedną ze scen.

3 21


Znam ich. To niesamowicie utalentowani goście - mówił o swoich poprzednikach Howard. Zajęcie ich miejsca nie było dla mnie niczym przyjemnym, ale uznałem, że jestem w stanie pomóc w realizacji. To zawsze bardzo ciężkie i rozczarowujące dla wszystkich, kiedy wytwórnia decyduje się na taki krok. Ich odciski palców rozsiane są po całym filmie, włożyli w niego mnóstwo pracy i czasu. Mam nadzieję, że fani nawet nie będą myśleć o tym, jak go zrobiono, że po prostu się w nim zatracą.

Jeśli idzie o Lucasa, to legendarny twórca cyklu pojawił się na planie w celach prywatnych, ale że kręcono akurat jedną z kluczowych scen w kokpicie Sokoła Millenium, zaintrygowany został na jakieś pięć godzin, wpatrując się w monitory. Koniec końców wymienił się z Howardem wskazówkami co do zachowania Hana w tejże scenie i to właśnie jego wersja została włączona do filmu. Fajnie?

Przypomnijmy: w czerwcu ubiegłego roku - na miesiąc przed zakończeniem prac na planie - z powodu niemożliwych do pogodzenia "różnic artystycznych" LucasFilm zwolnił  Phila Lorda i Christophera Millera ze stanowisk reżyserów "Hana Solo". Premierę widowiska zaplanowano na 25 maja 2018 roku. Autorami scenariusza są Lawrence i Jon Kasdanowie. Rolę młodego Hana Solo gra Alden Ehrenreich, a partnerują mu Woody Harrelson, Emilia Clarke i Donald Glover.

Powiązane:

Zobacz też:

Lando Calrissian jest panseksualny?

Lando Calrissian jest panseksualny?

Lando Calrissian dostanie własny film?

Lando Calrissian dostanie własny film?

CANNES 2018: Recenzujemy "Hana Solo"

CANNES 2018: Recenzujemy "Hana Solo"

FOTO: Gang w komplecie na plakatach "Hana Solo"

FOTO: Gang w komplecie na plakatach "Hana Solo"

"Han Solo" jest już gotowy, by pokazać się światu

"Han Solo" jest już gotowy, by pokazać się światu