Nowe szczegóły "The Predator"

  • News
  • Bloody Disgusting
W wywiadzie dla portalu Pop Culture odtwórca jednej z  ról w nowym "Predatorze" Jake Busey zdradził kolejne szczegóły dotyczące filmu.

Predators-movie-image-61.jpg


Otóż akcja widowiska Shane'a Blacka ma się rozgrywać pomiędzy wydarzeniami z "Predatora 2" a "Predators". Z nowego filmu dowiemy się więcej na temat technologii oraz modus operandi tytułowych kosmicznych łowców. Odkryjemy również powód, dla którego pojawili się na Ziemi. Jak się okazuje, nie chodziło wyłącznie o polowanie dla sportu.

Bohaterami obrazu mają być wojskowi cierpiący na zespół stresu pourazowego. Jeden z nich widział, jak nieopodal spokojnych przedmieść ląduje statek Predatorów, co rząd USA chce utrzymać w tajemnicy. Specjalna jednostka ma wyeliminować niewygodnego świadka, a przy okazji pozbyć się jego kolegów z frontu. Jednak podczas akcji żołnierze zabijają napastników, przejmują autobus i postanawiają sami zrobić porządek - zarówno z rządowymi zabójcami, jak i z Predatorami, którzy zagrażają życiu mieszkańców. Prowadzi to do zaskakującego sojuszu z cywilami oraz partyzanckiej walki z kosmicznymi najeźdźcami na przedmieściach.

W obsadzie znaleźli się m.in. Thomas Jane, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Boyd Holbrook, Edward James Olmos, Trevante Rhodes, Augusto Aguilera, Alfie Allen i Yvonne Strahovski. Busey zagra syna postaci, w którą w "Predatorze 2" wcielił się jego ojciec, Gary.

Premiera 3 sierpnia 2018.

Powiązane:

Zobacz też:

"The Predator" jak "Drużyna A"? Jest pierwszy opis fabuły

"The Predator" jak "Drużyna A"? Jest pierwszy opis fabuły

Jak grom z jasnego nieba pojawił się plakat "Predatora"

Jak grom z jasnego nieba pojawił się plakat "Predatora"

FOTO: Piorunujący plakat "The Predator"

FOTO: Piorunujący plakat "The Predator"

Koniec zdjęć do "The Predator"

Koniec zdjęć do "The Predator"