Prezentujemy Państwu pełne składy jurorskie, które oceniać będą tegoroczne filmy w naszych 10 sekcjach konkursowych. Wśród nich znaleźli się wybitni twórcy i twórczynie najróżniejszych profesji filmowych, zdobywcy prestiżowych nagród, autorzy niezapomnianych obrazów. Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym gronem jury
Przewodniczący Jury
LECH MAJEWSKI reżyser, artysta wizualny, pisarz, kompozytor
Członkowie Składu Jurorskiego
FRED BERGER producent
MARKUS FÖRDERER autor zdjęć filmowych
ARTHUR REINHART autor zdjęć filmowych
JAN ROELFS scenograf
FIPRESCI
JANA BÉBAROVÁ
krytyczka filmowa
LESŁAW CZAPLIŃSKI
krytyk filmowy, muzyczny i teatralny
LEOPOLDO MUÑOZ
krytyk filmowy, dziennikarz, reżyser
Konkurs Filmów Polskich
Przewodniczący Jury
RODRIGO GARCÍA reżyser, scenarzysta, producent
Członkowie Składu Jurorskiego
BILL MECHANIC producent
prezes i dyrektor generalny Pandemonium Films oraz dyrektor generalny Cosmos Pictures
ANASTAS N. MICHOS autor zdjęć filmowych
Konkurs Debiutów Operatorskich
Przewodniczący Jury
JEAN-MARIE DREUJOU autor zdjęć filmowych
Członkowie Składu Jurorskiego
GRZEGORZ KĘDZIERSKI autor zdjęć filmowych
JOHANNES KIRCHLECHNER autor zdjęć filmowych
Konkurs Debiutów Reżyserskich
Przewodniczący Jury
MICHAEL HOFFMAN reżyser, scenarzysta
Członkowie Składu Jurorskiego
OLIVER STAPLETON autor zdjęć filmowych
RÜDIGER SUCHSLAND dziennikarz, krytyk filmowy, reżyser
Konkurs Seriali Telewizyjnych
Przewodnicząca Jury
AUTUMN DURALD ARKAPAW autorka zdjęć filmowych
Członkowie Składu Jurorskiego
DOROTA CHAMCZYK producentka, reżyserka
ARNAU VALLS COLOMER autor zdjęć filmowych
Konkurs Długometrażowych Filmów Dokumentalnych
Przewodnicząca Jury
ANNA MACDONALD autorka zdjęć filmowych
Członkowie Składu Jurorskiego
FEJMI DAUT autor zdjęć filmowych
LINDHA NARVAEZ producentka
Konkurs Krótkometrażowych Filmów Dokumentalnych
Przewodnicząca Jury
CRYSTAL MOSELLE reżyserka
Członkowie Składu Jurorskiego
TED GROUYA producent, reżyser, twórca filmów dokumentalnych
JON KASBE autor zdjęć filmowych, twórca filmów dokumentalnych
Konkurs Wideoklipów
Przewodnicząca Jury
MONIKA BRODKA kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka, reżyserka
Członkowie Składu Jurorskiego
VANCE BURBERRY autor zdjęć filmowych
NIGEL DICK reżyser
Konkurs Etiud Studenckich Szkół Filmowych i Artystycznych
Przewodnicząca Jury
MANDY WALKER autorka zdjęć filmowych
Członkowie Składu Jurorskiego
KAMILA ANDINI reżyserka
MARTIN GSCHLACHT autor zdjęć filmowych, producent
Konkurs Fundusze Europejskie w Kadrze
WOJCIECH BIZUB
marketer oraz CEO agencji WBIZNES
MARIA GALEWSKA
ekspertka z zakresu Funduszy Europejskich
JANUSZ GAUER autor zdjęć filmowych
JANEK MAJLE
copywriter, dyrektor kreatywny