Trzy miesiące przed premierą "Nowi mutanci" wycofani

  • News
  • Deadline
Osierocenie "Gambita" to nie jedyna ważna rzecz, jaka wydarzyła się w czwartek w marvelowym uniwersum 20th Century Fox. Smutne chwile przeżywają przede wszystkim ci, którzy zachęceni pierwszym zwiastunem czekali na "Nowych mutantów". Studio poinformowało, że film nie wejdzie do kin w kwietniu.

the-new-mutants-poster.jpg


Fox wyznaczył już nową datę premiery i jest ona zaskakująco odległa. "Nowi mutanci" pojawią się w kinach bowiem dopiero w lutym przyszłego roku. Termin ten był pierwotnie zarezerwowanym dla "Gambita" (to widowisko z kolei zostało przesunięte na czerwiec 2019 roku). W Stanach komiksowe widowisko ma na razie jednego konkurenta - "Rhythym Section", czyli thriller akcji z Jude'em Lawem.

Studio nie wyjaśniło powodów takiej decyzji. Jedni więc uważają, że "Nowi mutanci" nie przeszli śpiewająco pokazów testowych i Josh Boone musi teraz przerobić sporo materiału i poprawić to, co nie zadziałało. Inni sądzą, że jest to pierwsza ofiara zbliżającego się przejęcie 20th Century Fox przez Disneya.

Na osłodę 20th Century Fox ogłosił, że "Deadpool 2" trafi do kin wcześniej. Miał być na początku czerwca, teraz okazuje się, że zobaczymy go w połowie maja.

3 21

Powiązane:

Zobacz też:

FOTO: Nowi mutanci krzyczą na plakacie

FOTO: Nowi mutanci krzyczą na plakacie

FOTO: Demon Bear sieje spustoszenie w "Nowych mutantach"

FOTO: Demon Bear sieje spustoszenie w "Nowych mutantach"

FOTO: Ktoś poplamił krwią logo "X-Men: New Mutants"

FOTO: Ktoś poplamił krwią logo "X-Men: New Mutants"