Łukasz Barczyk

4,0
170 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Łukasz Barczyk

Hej twórcy Filmwebu! Co ze wspaniałym spektaklem Hamlet wyreżyserowanym i nagranym przez Barczyka dla telewizji?

Malkontent_5

Dzień dobry, odpowiadając na Pańską sugestię wobec dodania tej konkretnej pozycji, jestem zmuszony odmówić. Powodem jest moje 'widzimisię'... po prostu mi się nie chce. Z poważaniem - twórca Filmwebu.

PS a tak na poważnie, to dodaj ją sam ;-)

apdarw

Bardzo chętnie, nie wiem tylko jak to zrobić;-)

Malkontent_5

Na dole strony po prawej stronie znajdziesz oznaczone żółtą czcionką odnośniki m.in. "dodaj film". Klikasz w tekst, a na następnej stronie dodajesz wszelkie informacje związane z tym spektaklem telewizyjnym, uwiarygadniając je jakimiś informacjami z zewnątrz (linkami do innych stron internetowych - najlepiej imdb). Wysyłasz kontrybucję i za jakiś czas (trwa to dość długo) dostajesz informację w dedykowanej zakładce, czy odpowiednia pozycja została dodana do bazy filmów. Jeśli została zweryfikowana negatywnie, nanosisz poprawki zgodnie z instrukcjami osoby sprawdzającej. Później można dodawać jeszcze dodatkowe informacje na temat tej produkcji. Za każdą dodaną informację dostajesz punkty, które stawiają Cię wyżej w hierarchii Filmwebu. Powodzenia :-)

apdarw

Super, dzięki wielkie;-) Już dodałem. Zdarzają się czasem tytuły których nie ma na Filmwebie, więc przyda się na przyszłość;-)

Malkontent_5

Dobrze że to zostało dodane. Scenariusz pisał Szekspir, scenografię Alan Starski, kręcił Edelman a wystąpili między innymi Janda i Gajos.. Przy takiej obsadzie i warunkach wydawało by się, że tego nie można popsuć.. a jednak. To wybitny gniot i bełkot. Porażający nieudolnością i marnotrawstwem . Coś absolutnie potwornego, zaniżającego portfolio każdego twórcy który brał w nim udział.

marko125

Dzięki za szczerą opinię;-) Poleciłbyś jakieś wg Ciebie ciekawe adaptacje filmowe Szekspira?

Malkontent_5

Hm, widziałem trochę adaptacji Szekspira...
Przede wszystkim Kenneth Branagh i jego Henryk V, Wiele hałasu o nic, oraz Hamlet.
Co do tego ostatniego dzieła, to również Gamlet z 1964, czy wersja z Melem Gibsonem.
Makbet z 2015 jest ładny, ale uwielbiam wersję Polańskiego.

Malkontent_5

Nawet aktorzy otwarcie mówią, że to był gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones