Abbie Cornish

Abbigale Cornish

7,2
10 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Abbie Cornish

Moim zdaniem wygląda baaaardzo podobnie do Theron ( obie piękne), a do tego świetnie
sie zapowiada :) ( chociaż dobrych ról ma już nawet dużo)

użytkownik usunięty
dadada

Raczej , Amber Heard i obie ładniejsze od Charlize , młodsze i z większym naturalnym pięknym biustem .

Zdecydowanie bardziej podobna do Charlize i równie piękne, a Amber Heard to przy nich jednak zdecydowanie odstaje, wygląda jak typowa nastolatka z tanich komedii american pie podobnych.

threekey

zgadzam się w zupełności!

dadada

oj tak zdecydowanie podobna do Charlize i mi przypomina również Nicole Kidman

__Madzia__

Jak ją zobaczyłam w "Jestem Bogiem" najpierw skojarzyła mi się z Charlize Theron, a potem z Nicole Kidman. Czyli mieszanka ich obu :D Piękna jest.

alex36

Ja oglądając Good Year miałam to samo skojarzenie - mix Charlize i Nicole :)

__Madzia__

Coś w tym jest, sama zatrzymała film " Jestem bogiem" by rzucic okiem na obsadę żeńską.

dadada

SOBOWTÓR Charlize, ale i tak za stara, musze znalesc jeszcze młodsza kopie dla siebie :D

sZZZefo

Masz rację ,młodsza pewnie nie dostrzeże Twych braków z ortografii :)

dadada

Również uważam, że jest podobna do Charliz tyle, że bardziej jakaś taka pyzata i nabita.

gabi_2

Wg mnie też bardzo podobna do Charliz, ale jakby mniej wyrazista, bardziej rozmyta, może właśnie przez to ma trochę pulchniejszą twarz, a Charliz mocno zaznaczoną szczękę.

gabi_2

dokładnie tak,podobna do Charliz ale niższa,tęższa,bardziej przy kości,Theron jest drobniejsza i smuklejsza ,moim zdaniem przez to ładniejsza od Abbie chociaż tej też nic nie brakuje

gabi_2

Czyli bardziej "mniam".

gabi_2

Właśnie. Charlize by się obraziła za porównanie do tego pączusia :) Dzięki temu, że Theron nie ma nadwagi, wygląda znacznie młodziej.

dadada

zdecydowanie, właśnie to wytropiłam:)ze względu na twarz, ale także zdaje się i głos mogłyby kiedyś zagrac matkę i córkę,a może siostry?:) pozdrawiam innych bystrzaków ;;D

dadada

Jak oglądałem zwiastun do nowego Robocopa to myślałem że Charliz tam gra.
Dopiero potem przeczytałem jaka jest obsada :)

docent88

właśnie skończyłam oglądać i przez cały film zastanawiałam się, czy to ona czy nie, więc weszłam na Filmweb sprawdzić ;)

dadada

http://www.filmweb.pl/person/Dagmara+Dominczyk-50277

dadada

Prędzej Scarlett Johansson... W szczególności w robocopie mi ją przypominała...

dadada

Powiem Ci szczerze, że w Hollywood jest tyle ładnych blondynek, że one bez problemu sie człowiekowi plątają i kojarzą jedna z drugą.

dadada

"Również uważam, że jest podobna do Charlize tyle, że bardziej jakaś taka pyzata i nabita." Pełna zgoda z tą opinią.
Oglądając "Robocopa" prawie dałem się nabrać,że to Charlize,ale właśnie ta "pyzatość" Cornish wyprowadziła mnie z ewentualnego błędu.

mikrobas

Ma z Charlize może trochę też, ale póki nie zobaczyłem obsady RoboCop'a myślałem, że tam gra Brie Larson :)

dadada

Podobieństwo jest muszę przyznać. :)

dadada

właśnie miałam założyć taki wątek :) W filmie "Solace" wręcz byłam pewna że to Charlize Theron :O strasznie podobna choć chyba trochę niższa

azorcia27

Mi to ona przypominała w tym filmie Samusionek. Z twarzy prawie identyczna jak Anna parę lat temu.

dadada

dokładnie, właśnie jestem po Stop-loss i bardzo mi ją przypominała

dadada

A przy okazji mają urodziny tego samego dnia ;) 7 sierpnia :)

dadada

A ja oglądając ‚Geostorm’ byłam przekonana, ze gra tam Brie Larsson. Ale faktycznie- do Charlize tez jest podobna :)

Wicionator

Do Nicole Kidman w "Ukojenie" 2005r.

dadada

Identyczna, myślałem że to ona.

dadada

Bardziej Leslie Bibb.

dadada

Bardziej Brie Larson :D W Robocopie z 2014 byłem pewien, że to ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones