Adam Woronowicz

8,0
46 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz

Po prostu uwielbiam to. Jest taki przyjemny do słuchania :)

Lancer1990

Gdyby aksamit miał głos, zapewne tak by brzmiał.

Snaped

Zgadzam się z Wami w stu procentach:)

Tosia_5

ja też się zgadzam. ten człowiek wygląda na zawsze opanowanego i pełnego spokoju, a jednak z poczuciem humoru i dowcipnego. lubię go

apukm

Dlatego też rola Popiełuszki pasowała Mu w 100% :)

Tosia_5

Ja również się zgadzam :)

Lancer1990

Faktycznie ;> Pierwszy raz ujrzałam go w Chrzcie, świetny ;> Naprawdę dobry aktor bez ohydnej komercji i chęci zbudowania muru dokonań. Ma coś do powiedzenia, aktor z klasą..takich brakuje ;<

rozyczka_filmweb

a ja dla odmiany go nie lubię. NIe przeczę ma świetną dykcję oraz aktorski warsztat - taki 'rasowy aktor', ale coś 'nawiedzonego' mnie w nim irytuje ...

libella

nawiedzonego? co masz na mysli?

libella

Mówi jakby szeptem i to mnie zaczyna już drażnić, bo, w połączeniu z wiecznie za głośną muzyką w polskich produkcjach, trudno zrozumieć, co mówi.

o_t

Mnie wkurza kiedy ciągle szepcze. On nie potrafi normalnie mówić? Chciałabym go w teatrze zobaczyć kiedyś.

Lancer1990

zgadzam się, uwielbiam audiobooki z tym artystą

bitzgrzyt1

O tak, jest świetny w audiobookach i na scenie, niby taki niepozorny ale ma jakiś w sobie magnetyzm

Lancer1990

Powinien uczyć dykcji w szkołach aktorskich, jeden z niewielu aktorów którego zawsze dobrze słychać.

Lancer1990

Da się rozpoznać po samym głosie. Znakomity jest.

Lancer1990

Z twarzy to mi przypomina Christophera Walkena

Lancer1990

A na żywo jest jeszcze lepiej :)

Lancer1990

Głos rewelacyjny i całkowicie niepowtarzalny!
Oglądam wszystko, żeby słuchać! Na żywo też!
Cieszę się, że jest nas więcej, uwiedzionych tym aksamitem, pozdrawiam

gammeldansk

Jeśli rewelacją jest głos pantofla/więziennego cwela/niepewnego siebie kapcia jaki reprezentuje Woronowicz to współczuję gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones