Adam Woronowicz

7,9
45 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Woronowicz

nic nie musiałby, w zasadzie mówić. On, jego gra i stylizacja. Mrok.

pogodno_2

To prawda, podobala mi się też chemia między nim a Filipem Pławiakiem grającym Karola. W ogóle myślę, że pod względem aktorstwa to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat.

Frida_filmaniak

Tez tak uważam. Aktorsko ekipa daje popis. Filip Pławiak, którego wspomniałaś wyrasta na bardzo ciekawa postać, po "Czerwonym pająku" ma u mnie kolejnego plusa ;)

pogodno_2

Ze wzg. na niego oglądałem film i dodałem do ulubionych.Rewelacyjny.

moon_lucio

Pełna zgoda! I choć film, niestety, nie stał się moim ulubionym (zupełnie emocjonalnie mnie nie ruszył, ale może to jakas moja dysfunkcja ;), Filip wypada świetnie.

pogodno_2

Czegoś w tym filmie mi zabrakło.Dałem 7+.Aktorstwo + zdjęcia są najjaśniejszą str. ''Czerwonego pająka''.

moon_lucio

To prawda. Wydawało mi się, że taka historia, taka obsada, znakomita strona wizualna zagwarantują napięcie i gryzienie palców, a ku mojemu zaskoczeniu, film był mało interesujący, tak po prostu. Nie wzbudził we mnie kompletnie żadnych emocji. Zainkasował ode mnie także siedem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones