Agata Kulesza

7,2
70 134 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Kulesza

Myślałem że ona juz jest koło 49/52 nie wygląda na te swoje ale trzeba przyznać że to jedna z czołowych polskich aktorek

mrowa93

Ostatnio mignął mi fragment Złotopolskich w których miała 28 lat i wtedy wyglądała w dużej mierze jak teraz...

mrowa93

Fakt, niby szczupła, ale te zmarszczki wyglądają na 50-55 lat. Jeżeli w tych kilku filmach miała 40 lat to powinna zainwestować w dużo tapety. Nie żebym coś sugerował, ale tak ludzi postarza alkohol i papierosy - nałogi dodają do wyglądu nawet 10 lat.

mates_z

szczupłe osoby na twarzy z reguły wyglądaja gorzej, tzn w pewnym wieku, tłuszcz jednak wypełnia

użytkownik usunięty
mrowa93

Też byłem w szoku, już w Róży czy Sali Samobójców (starszych filmów z nią nie widziałem) wyglądała na ponad 50, a to było 4 lata temu. Tym bardziej zaskakujące, że z reguły wśród aktorów jest dokładnie odwrotna tendencja.

mrowa93

Właśnie w tej chwili przeżyłam taki sam szok. Sądziłam, że jest koło 50.

Incendio_

dobrze, ze nie jestem sam. juz myslalem, ze mi sie cos na oczy rzucilo. dalbym jej 50-52 na oko.

użytkownik usunięty
mrowa93

Dałbym jej 35 na oko.

Ona teraz wyglada na co najmniej 52 lata ale
pewnie duzo chla i cpa i to niszczy wyglad.

karpiok23

Zastanów się nad tym co piszesz dzieciaku.

makumba_filmweb

Jak by dbała o siebie to by tak staro nie wyglądała ma 48 lat a wygląda jak by się do sześćdziesiątki zbliżała.

karpiok23

Jest parę 50-ciolatek przy których A.K. mogłaby udawać ich ciotkę. Nie każdy ma swój portret Doriana Graya. Niektórym ich podłości wychodzą na własną twarz. A ona znów zagrała w jakimś antypolskim paszkwilu, tym razem u Smarzola.

mrowa93

Latka lecą, ale moim zdaniem jest ładną kobietą. W służbach specjalnych wyglądała bardzo dobrze. Ale najważniejsze, że jest świetną aktorką :)

mrowa93

Teraz już jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones