Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Bardzo się zawiodłam na Pani Agnieszce Dygant po ostatniej jej roli w filmie pt. ,,Botoks" , nie przypuszczałam ,że tak dobra aktorka zagra w takim CHŁAMIE!!!!

ritamanaj

Dokładnie. Ja też jestem zaskoczona. Dobry aktor, dobra aktorka powinni się cenić.

magdalenika

Niestety to jest nasze polskie filmowe piekiełko. Nawet jeśli z góry wiadomo, że film będzie gówniany to najbardziej utalentowany aktor przyjmie rolę po to żeby mieć kasę... i żeby w ogóle grać.

Weźmy takiego Tomasza Kota: z jednej strony genialna rola Zbigniewa Religii w Bogach z innej - występ z Lewym w reklamie T-Mobile :P Albo w nowym Klossie.

ritamanaj

Na pocieszenie dodam, że wypadła w tym filmie najlepiej :)

ritamanaj

Jaka tam dobra aktorka. Akurat nadaje się do filmów na poziomie Vegi. Nawiasem mówiąc, niedługo będzie mogła grać w horrorach bez charakteryzacji...

eltoro10000

Dziecko, komentuj bajki, a nie poważnych aktorów i aktorki. Nie jesteś wart, aby jej buty czyścić kmiocie!

natasza_szczecin

Dziękuję za to dziecko, w moim wieku to wielki komplement. I gratuluję kultury osobistej.

ritamanaj

I szczerze mówiąc gdyby nie rola Pani Dygant to filmidło straciłoby jakiekolwiek znamiona filmu.

kedzior50

Dla Pani Dygant "Botoks" na papierze poszukiwał odpowiedzi na pytania egzystencjalne, co z tego wyszło to co innego.

ritamanaj

A to nie licząc serialu "niania" na tvn, ona grała w jakimś nie chłamie?

użytkownik usunięty
ritamanaj

Przede wszystkim wstyd,że ktokolwiek zgodził się zagrać w tym chłamie. Nie tylko ona,ale i cała obsada aktorska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones