Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 363 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

Ale po obejrzeniu Fali Zbrodni zupełnie zmieniłem zdanie. W Niani przeszła samą siebie gra taką głupią zabawną kobietę a Fali zbrodni silną poważną kobietę. Trzeba mieć talent by wcielić się w każdą role i to jeszcze tak dobrze ;)

andrikol

szkoda że ten talent nie jest wykorzystany, szkoda że ona tak mało gra. Kiedyś ją lubiłam za rolę Mariolki w na dobre i na złe, a teraz jak tam nie gra to już za nią nie przepadam choć aktorką jest dobrą.

kinomanka_13

Nie lubisz aktorki bo przestała grać w kiczowatym serialu? serio? kinomanka?

wyszka

Daj spokój.To serialomaniaczka raczej.Prawdopodobnie bezrobotna osoba żyjąca tv.

miarara

Co jest złego w byciu serialomaniakiem? Sam nim jestem. :)

Ertix_Poke

W niektórych przypadkach jest samo zło.Mam na myśli te seriale odmóżdżacze na których w miare inteligentny czlowiek nie wysiedzi.Teraz wtórują w idiotyzmie te paradokumenty typu trudne sprawy itp.

kinomanka_13

hahaha, przecież ma własny serial - Prawo Agaty

tolerancja91

W "Prawie Agaty" jest po prostu drętwa.

madmenfanka

Ona jest z Raszyna

madmenfanka

Nieprawda w Prawie Agaty zagrała rewelacyjnie jedyny polski serial jaki widziałam w całości i wszystkie odc szkoda że zakończyli produkcję

andrikol

Wg mnie za role niani Frani jak i Darii Westman w FZ daję jej zasłużone 7 i g.. mnie obchodzi zdanie innych(są gorsze aktorki w Polsce) a Prawa Agaty nie oglądam.

andrikol

Jest dobrą aktorką, ale nie zbyt urodziwą. :P

Ertix_Poke

Śmiem się nie zgodzić, Agnieszka dobra laseczka.

andrikol

Zgadzam się z tobą. Te dwie role jasno pokazują, że to kobieta posiadająca talent, która każdej postaci nie gra tak samo. Fakt, niektóre (jak na przykład Mariolka z NDiNZ i Frania z Niani) są do siebie trochę podobne, ale nie do przesady. Szkoda, że w filmach nie gra głównych ról. Ale i tak kradnie show innym aktorom, nawet jeśli pojawia się na krótko.

Raven_86

Cale szczescie, ze nie grywa glownych rol, niech dalej podryguje w serialikach gdyz ich nie ogladam. Strasznie slaba aktorzynka!

Qlakatmandu

To twoje zdanie

Raven_86

Lubię takie nieuzasadnione wypowiedzi, które opierają się na 1 odcinku 1 serialu? Role Dygant różni wszystko. Styl mówienia, chodzenia, gestykulacja, mimika. Powiedziałabym, że jest jedną z nielicznych polskich aktorek, które potrafią wykreować postać i nadać jej wiarygodności, co zresztą najlepiej widać w Niani i Fali, jako że to 2 skrajnie różne gatunki.

Qlakatmandu

Deska z Ed, Edd i Eddy prezentuje lepszy warsztat aktorski.

Raven_86

Niania serial i "niania" w Kobietach Mafii-niesamowita zmiana,komedia i beka z internautów wypisujących głupoty!!!Aga graj tak dalej!!pozdro.

panborysek

Dokładnie. Chyba najlepsza polska aktorka. U Vegi świetnie się popisuje i balansuje na krawędzi, ale jednak nie popada w kiczowatość. Szczególnie zapadła mi w pamięć scena z Botoksu gdzie wcierała krem w dłoń partnera w śpiączce i w pewnym momencie coś w niej pęka i zaczyna płakać. Genialne.

A czepianie się wyglądu Agnieszki to czysty hejt. Nie jedna 20stka chciałaby mieć taką figurę co ona.

andrikol

Ja też ją lubię za rolę szalonej Mariolki.Skonczyla PWST dopiero jak miała 25 lat a jest lepsza od aktorek które dostały się za 1 razem

Brandon568

Szalonej i zwariowanej :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones