Agnieszka Dygant

Agnieszka Urszula Dygant

7,3
27 368 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Dygant

ona jest tak paskudna że aż piękna;P

mtom7a

zgadzam się

mtom7a

wg mnie jest tylko paskudna, co nie zmienia faktu, że jest niezłą aktorką ;)

bboyliklik

dobra aktorką jest dobrą chociaż za nią nie przepadam, lubiłam ją za czasów jak grała w na dobre i na złe i w niani, ale jak już w na dobre nie gra i nie ma niani to już jej nie lubię,

mtom7a

z ryja przypomina mi świnkę

SIDI

Tru.

mtom7a

Ma świetną figurę, zajebiste nogi, jest cała super...dopóki się szeroko nie uśmiechnie - kobieta o sześćdziesięciu zębach :) Ale i tak nie odmówiłbym jej :)

Butterfly76

Nie dotknęła by cię patykiem oblechu!!!

mtom7a

Też kiedyś uznawalem ją za taką trochę paskudę :P a teraz? No cóż... Parę lat minęło i nie wiem, o czym wtedy myślałem. Teraz po prostu rzuca mnie na kolana urodą i urokiem. A do tego jest niegłupia i całkiem... Normalna? Szanuję... I wielbię! ;)

mtom7a

jest brzydka i to tak, że żadne retusze, cuda-niewidy w jakiś kolorowych magazynach jej nie pomagają. Właśnie oglądam ją w Pitbullu i nawet dłonie, palce,paznokcie ma brzydkie..takie męskie. Ale trzeba jej przyznać, że jest dobrą aktorką. Nawet bardzo dobrą a w porównaniu do innych z którymi gra w tych nędznych polskich serialach to jest wręcz wybitna na ich tle.

dewille

Ty jesteś obrzydliwy, każdemu robi się niedobrze na twój widok, więc się mścisz chamie zbolały!

mtom7a

wygląda jak płód, któremu ktoś nadepnął na głowę i ją zgniótł, ale nie na totalną miazgę

celebes

Takie zera jak ty z patologicznych rodzin, wykorzystywani w młodości uwielbiają obrażać w necie, anonimowo. Tam nie widać, że są nikim i nikim będą na zawsze!!!

natasza_szczecin

niezła projekcja, ziom

mtom7a

Jezu, to Wy musicie być tak piękni , że aż dech zapiera ... Chciałabym Was zobaczyć :D

iza_bela1982

Lepiej nie, tylko kompletne maszkarony krytykują cudzą urodę.
A Dygant akurat urodę ma niezwykle ciekawą.

mtom7a

a czy każda aktorka musi być ładna? brzydkie też są potrzebne dlatego nie rozumiem tego narzekania, pod tematem,
jest charakterystyczna i tyle

mtom7a

Robi się coraz szczuplejsza i coraz brzydsza. W Listy do M4 wręcz straszy...

adamb_5

Twoja żona za to taka sama jak ty gruba świnia! Tłuste oblechy, niedobrze się robi od takich jak wy!

mtom7a

Obrzydliwa jest. Gdyby była prostytutką, umarłaby z głodu. Nawet za dopłatą bym jej nie puknął.

mtom7a

Niepotrzebnie zrobiła te operacje,miały one zaretuszować błędy urody,a tu wyszło odwrotnie,lekarzowi na jej miejscu nie mówiłbym dzień dobry.

mtom7a

Przystojniaki zakolaki atakują xDDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones