Agnieszka Więdłocha

7,3
20 286 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Więdłocha

Kilka dni temu byłem na filmie "planeta singli" i tak jak w temacie, cieżko oderwać od niej wzrok. Delikatna kreska na oku, bez tony makijażu, twarz pełna wdzięku, skromna z pięknym uśmiechem, a jej mimika powala na ziemię. Moim zdaniem, nawet lepiej jej było w stylu nauczycielki, niż w imprezowym outficie. Piękna jest!

pNq

nic dodać, nic ująć. :D

lakmen44

Czytałem komentarz przed obejrzeniem filmu i nie dowierzałem, dziś obejrzałem w kinie i przyznaje Ci rację ! Jak magnes na moje spojrzenie działała, w każdym stroju :)

Ludi2506

Nie ma się co dziwić, że niektórzy faceci na to chodzą do kina po kilka razy. Usłyszałem w kinie, jak dziewczyna się pyta chłopaka "a powiedź czemu na to idziesz, przecież już raz byłeś, no powiedź?".

lakmen44

A może dla Książkiewicz? Więdłocha ładne dziewczę ale Książkiewicz ją bije na głowę :)

rapsodia_3

Kwestia gustu. Zupełnie inny typ urody. Agnieszka Więdłocha to w 100 % mój typ, a Weronika Książkiewicz akurat nie. Ale ładna jest, może się podobać, nawet bardzo, jeśli ktoś ten typ urody lubi. Ale mogę powiedzieć, że zagrała bardzo dobrze i razem z Agnieszka Więdłochą są według mnie siłą napędową w "Planecie Singli".

lakmen44

Jestem dziewczyna i uwazam ze Wiedlocha jest duuzo ladniejsza od Ksiazkiewicz, taka naturalna. Co do gry to obie panie bardzo srednio..

pNq

Bardzo naturalna, podobna do Anne Hathaway, a nawet od niej ładniejsza :)

adaggio

a mi się wydaje, że jest strasznie podobna do Anny Lewandowskiej, przynajmniej w tym filmie ;)

adaggio

Mialem to samo skojarzenie.

adaggio

No czyli nie tylko mi się do Hathaway przypodobała :D bardzo piękna i młodo wygląda ;)

adaggio

Rzeczywiście są dość podobne. I też wolę naszą Agnieszkę:)

pNq

przypomina mi z rachel weisz

pNq

Piekna to fakt, jedna z najladniejszych polskich aktorek (obok m.in Zmudy, Halejcio) ale wszystkie trzy nie robia szalu gra aktorska, ale moze z wiekiem i doswiadczeniem to sie zmieni. W kazdym razie przyjemnie sie je oglada.

paczi88

Co do Marty Żmudy Trzebiatowskiej to według mnie zrobiła bardzo duży postęp. Na początku w "Dwóch stronach medalu", czy "Nie kłam, kochanie" grała bardzo drewnianie. Potem się poprawiła i teraz gra przynajmniej dobrze, a nawet bardzo dobrze momentami. Co do Klaudii Halejcio, no to nie ma co jej porównywać do Marty Żmudy Trzebiatowskiej, czy Agnieszki Więdłochy, profesjonalistek po szkole aktorskiej, bo to jest niesprawiedliwe. Niech sobie dziewczę gra, jak ją gdzieś chcą brać. Dobrze, że nie denerwuje tak, jak Kasia Cichopek, która też żadnej szkoły aktorskiej nie skończyła. A nawet niech Kasia sobie gra w tym "M jak miłość". Nie oglądam tego ani mnie to ziębi ani grzeje. Aktorów bez szkoły, którzy grają świetnie jest niewiele. Nie wszyscy mogą być Tommym Lee Jonsem, czy Danielem Olbrychskim. Natomiast Agnieszka Więdłocha, ma specyficzny sposób gry. Jednocześnie bardzo teatralny i bardzo naturalny. Tego się prawie nie da pogodzić, jej się udaje. Większości widzom to odpowiada, niektórych jednak razi. Stylem gry przypomina mi Magdalenę Zawadzką. W swoim przedziale wiekowym, moim zdaniem, jest najlepsza. Natomiast do starszych nieco jej jeszcze brakuje. Nie widziałem, żeby umiała tak zadrgać naturalnie podbródkiem, jak Danuta Stenka na przykład, w scenie na zakończeniu roku szkolnego w "Planecie Singli". Zresztą ciekawie jest Agnieszkę zobaczyć na żywo. W Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi byłem na sztuce "Komediant". Aktorzy grając w tej sztuce chodzą między widzami i można ich obserwować z bardzo bliska.

paczi88

najładniejsza była komisarz alex

paczi88

No, po trzydziestce to już nie dziewczynki, chyba już widać, że powinny wybrać inny zawód

paczi88

W zupełności się z Tobą zgadzam. Na wszystkie trzy panie (Więdłocha, Żmuda-Trzebiatowska, Halejcio) tak jak i na wcześniej wymienioną przez Ciebie Książkiewicz miło się patrzy...i chyba to tyle. Bo tak jak piszesz, aktorsko są raczej przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe.

pNq

Zdecydowanie się zgadzam!

pNq

Naiwny czy ślepy? Nie ma takiego aktora, który w filmie nie miałby tony makijażu.

pNq

Ślicznotka :)

pNq

Tak, nawet mi kobiecie nietrudno przyznać, że ładna i dobra z niej aktorka. W Kobiecie sukcesu bardzo wdzięczna, mimo, że rólka lekka ;)

Bella_88

Ludzie, to my chyba różne filmy pod tymi tytułami oglądamy...

pNq

"Piękna jest!"
To spraw sobie mocniejsze szkła, bo na zbliżeniach widać paskudne krosty na policzkach, ba nawet na nosie tuż koło lewego oka ma taką jedną wstrętną...

pawelk1504

Żeby napisać taki komentarz to trzeba być naprawdę niewychowanym prostakiem. Może jeszcze napiszesz, że ma włosy na rękach? Daj spokój człowieku.
Agnieszka jest piękna i to jest fakt. A nawet jeśli ma jakieś drobne niedoskonałości, to któż z nas ich nie ma? Rozumiem, że Ty jesteś okazem piękna i doskonałości. Idę też o zakład, że z łóżka byś jej nie wyrzucił, więc po co ta głupia gadka.

raf_filmweb

Po pierwsze śmieszny jesteś, że odpowiadasz na czyiś komentarz sprzed... 5 lat :)
A po drugie widziałem ją na żywo - udzielała na ulicy wywiadu i stała ode mnie z kilka metrów - PIĘKNA to na pewno nie jest.
A po trzecie to sam pajacu jesteś niewychowanym prostakiem  :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones