Alan RickmanI

Alan Sidney Patrick Rickman

8,9
88 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Rickman

Tu jeszcze żyje ale tylko przez chwile. Chwała mu i pieśń za cała twórczość, ale szczególnie za to kim był dla Harrego. #Always

AviPL

Wnieśmy różdżki dla Severusa Snape'a /*

Archangelo

:( /*

badziewie

/* Jeden z moich ulubionych aktorów to dla niego pokochałam Harrego, i ten głos

AviPL

[*]

AviPL

[*]

AviPL

[*]

AviPL

To ja też [*]

Kjcdudbjsdv

[*] :((

WonderFul

To ja też się dołączę , [*]

AviPL

Aktor, który nigdy nie będzie zapomniany.../*

AviPL

Nigdy nie było i nie będzie aktora takiego jak On.

użytkownik usunięty
AviPL

Ja wierzę w to, że on nigdy nie zostanie zapomniany /*

AviPL

Mój ulubiony aktor. Nietypowy, oryginalny. Zawsze maksymalnie skupiał się na roli. Każda jego rola była inna, każda wspaniała, każda wzbudzająca podziw. Kiedy się dowiedziałam, że umarł, nie mogłam uwierzyć. Dalej nie mogę. Dla mnie zawsze będzie najlepszy. Zapamiętam go jako Rasputina, szeryfa Nottingama, Hansa Grubera, sędziego Turpina i oczywiście jako profesora Snape'a.
W hołdzie dla Alana otwórzmy wszyscy książki na stronę 394... [*]

Yennefer_de_Vengerberg

Tylko jeszcze jedno chciałam dopisać- jeszcze jakiś tydzień temu Alan był na miejscu 5. rankingu Filmwebu. Wchodzę dzisiaj- miejsce 2. Jakież to dziwne, że jeśli ktoś umiera, ludzie natychmiast lepiej oceniają jego role. Alan oczywiście zasługuje na miejsce 2., jak dla mnie nawet na 1., ale szkoda tylko, że ludzie zauważyli go dopiero po śmierci...

użytkownik usunięty
Yennefer_de_Vengerberg

Możliwe, że niektórzy (w tym ja) nie oceniali wcześniej jego ról i zaczęli dopiero teraz

AviPL

[*] Tylko chciałam dodać że warto wspominać o innych jego rolach...Tak, ja też kochałam i kocham go jako Snape`a lecz wczoraj,po kolejnym seansie Rozważnej i Romantycznej trudno mi było nie otrzeć łzy. Wspaniały aktor, dla mnie najlepszy, najpiękniejszy i najseksowniejszy męski głos jaki słyszałam w życiu.

użytkownik usunięty
whitestripes_333

Warto również wspomnieć o jego roli śledczego w The Closet Land, zagrał tam fenomenalnie.

AviPL

[*]

użytkownik usunięty
Anna_1993

Spoczywaj w pokoju.

AviPL

/* [*].

AviPL

https://www.youtube.com/watch?v=J608SdBT3ZI

AviPL

różdżki w górę [*] :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones