Aleksandra DomańskaII

6,6
7 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Domańska

Odcinek milionerów i zwiastun show Wojewódzkiego ukazuje mi aktorkę jako niezbyt okrzesaną intelektualnie ;) Też tak myślicie?

bezidei

Owszem.

użytkownik usunięty
Vid

Strasznie tępa a ten język niech schowa bo jej utną :)

Może się stremowała... Masakra

kasioraa3010

Nawet jeśli ktoś się tremuje to potrafi jednak sklecić jakąś spójną wypowiedź...

Vid

Kobietom nie jest łatwo rozmawiać z takim tępym kutafonem jak Wojewódzki. On w ogóle nie potrafi słuchać tylko na siłę próbuje być zabawny. A Ola to bardzo inteligentna i silna kobieta.

użytkownik usunięty
georgeAzbest

Tępy ? Jest mniej więcej trzy razy bardziej inteligentny niż Ty, to, że zachowuje się jak błazen to inna sprawa.

Haha dobry jesteś. Podaj wzór z którego obliczyłeś że jest trzy razy inteligentniejszy ode mnie, bo to bardzo ciekawe, użyłeś sformułowania mniej więcej więc jak przypuszczam wynik jest w przybliżeniu.

użytkownik usunięty
georgeAzbest

Dokładnie Einsteinie.

A ty schowaj te swoje mądrości dla siebie

użytkownik usunięty
georgeAzbest

A Ty ZACHOWAJ te swoje dobre rady dla siebie.

Amen.

georgeAzbest

Ja uważam że to jest bardzo sympatyczna i pozytywnie zakręcona osoba. U Wojewódzkiego po prostu zjadły ją nerwy, ale przynajmniej było wesoło. Naprawdę super babka.....

jarek1990

To jeszcze zobacz Milionerów gdzie w sposób butny i złośliwy komentowała rady Czerneckiego, aby zastanowić się długo nad odpowiedzią. Zostało podważone jej mniemanie o posiadaniu ogromnej wiedzy....

bezidei

W america express właśnie potwierdziła brak rozumu i dystansu do siebie. Wciąż narzeka i nic jej się nie podoba. Nie do wytrzymania

kaczkulec

Racja, u Wojewodzkiego wyszla przezabawnie, W america dno.

bezidei

Jeśli mam być szczery a naprawdę chcę być szczery to u Wojewódzkiego nikt nie wypada na geniusza, podejrzewam że Kubuś nawet z Noblisty z dziedziny fizyki jest w stanie zrobić przygłupa.

bezidei

A moim zdaniem, po prostu nie stara się kontrolować każdego gestu, słów, zachowuje się bardzo naturalnie, jak w rozmowach z bliskimi znajomymi. Inne gwiazdy może wysławiają się ładniej, ale tworzą jakąś kotarę między rozmówcą a sobą. U tej pani tego nie ma, jakby od początku rozmowy pokazywała taką prawdziwą siebie. Czy my rozmawiając ważymy każde słowo i nie gubimy nigdy wątku? To właśnie budzi moją sympatię. I wydaje mi się, że jest inteligentna, ale ma trochę może problem z ogarnięciem myśli w słowa - co wynika własnie z jej naturalności a nie braku inteligencji.

bezidei

A moim zdaniem jest świetna, taka pełna życia, spontaniczna, zachwyciła mnie.

carolotta

Mnie też. Ona ma do siebie ogromny dystans i ma jakiś czar.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones