Aleksandra DomańskaII

6,6
7 630 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Domańska
rafal_bigda

No śliczna jest i seksowna. Fajnie widzieć nareszcie jakąś kobietę a nie te kościotrupy.

rafal_bigda

Niestety nie mogę się zgodzić. W mojej opinii jedna z brzydszych polskich aktorek, ale to oczywiście tylko moje zdanie

DeadBison

Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie, ale jeśli ona jest 'jedną z brzydszych polskich aktorek..." to ciekaw jestem tylko kto jest według ciebie ładniejszy (ładniejsza w tym wypadku)? Jak dla mnie jest jedną z ładniejszych, ale to wyłącznie moje zdanie.... .

cOOba

Np. całkiem ładna jest dla mnie Agnieszka Więdłocha, Joanna Jarmołowicz, Julia Pietrucha czy choćby Maja Ostaszewska i Agnieszka Grochowska. Szczerze powiedziawszy to mogę wymienić bardzo dużo aktorek które podobają mi się bardziej, bo jak napisałem Domańska wydaje mi się okropna. Nawet Barbara Kurdej Szatan która mocno mi działa na nerwy jest dla mnie o kilka klas ładniejsza :-P

DeadBison

Dla mnie też bez szału. Szczękę ma jak Gmoch.

kylo_masters

To jest właśnie główny powód :-D Teraz jak w telewizji jest spam reklam "podatku od miłości" to jej podbródek okropnie rani oczy

DeadBison

Ogólnie fajna i zabawna się wydaje, ale faktycznie w tych reklamach wygląda jak mumin z tą szczęka :P

kylo_masters

"Szczękę ma jak Gmoch" :D
Hahaha wygrałeś człowieku :)

rafal_bigda

szkaradna jest

rafal_bigda

Gdzie ona piękna? No proszę Cię... rozumiem są gusta i gusciki no ale bez przesady .

mikula1991

Ostatnio zobaczyłem z nią Voltę i po 4 latach od mojej oceny nadal ją podtrzymuję :o)

rafal_bigda

Już nie jest taka piękna i to już od długiego czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones