Aleksandra KoniecznaI

8,2
18 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Konieczna

Obejrzałam wiele filmów i seriali a także Teatr tv z Jej udziałem i stwierdzam z całą powagą i szacunkiem, że to jedna z nielicznych, wspaniałych aktorek w Polsce!!! Jej role są dopracowane w każdym szczególe : zawsze różne i ciekawe, choć uważam, że powinna dostać rolę życia, pierwszoplanową filmową z "pazurem" może nawet kontrowersyjną. Czekam na taki film a Pani Oli życzę by się nie zmieniała bo jest świetna! ps.a reżyseria to dobry pomysł! pozdrwiam!

użytkownik usunięty
nimii

Fajnie zagrała w 1 serii serialu "Sukces...". Wcieliła się w rolę Agaty - przyjaciółki Tekli. A jak wyglądała... prawdziwe ciacho. Gorąca 30-tka, że tak to określę ;-)

nimii

Zgadzam się. Ona jest świetna. Byłam dziś na przedstawieniu w teatrze w jakim grała i nie mogłam wyjść z podziwu. Z początku w ogóle nie poznałam, że to serialowa "Honorata", jej gra i postać była tak różna, co świadczy o jej wszechstronności.

nimii

no to się doczekała:
http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/na-wspolnej-385/news-na-wspolnej-al eksandra-konieczna-najlepsza-polska-aktorka,nId,2280600

kama_2

Dała czadu w serialu król cz. 6 jako nauczycielka w szkole podstawowej a popołudniami po cichu jako domina chłostająca biczem ówczesnych warszawskich vipów

cuma67

h t t p s://obrazki.elektroda.pl/9787166600_1607771947.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones