Aleksandra KoniecznaI

8,2
18 217 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Konieczna

Dzięki jej wybitnej kreacji film śmiało mógłby być zatytułowany "Portret potrójny", bowiem Zofia Beksińska stanowiła fundament tamtego domu - warte odnotowania, że fundament ze swej natury pozostaje niewidoczny, jakby nieważny, gdy jednocześnie na nim trzyma się wszystko.
Doskonała rola, miejscami wręcz hipnotyzująca.

Newerherdow

Przejmująca kreacja, godna najwyższych laurów.

Newerherdow

jedyna aktorka, ktora w Beksińskich zbudowala w sposob wiarygodny swoja role. Jej postac zyje. Nie jest ,,odegrana, odmałpowana". Z całą pewnościa nie mogę tego powiedzieć o Sewerynie, a już na pewno nie o Ogrodniku. Rola koniecznnej była skoromna, ale ona kilkoma kreskami potrafila zbudowac dramaturgie, czego nie moge powiedziec o Sewerynie.

użytkownik usunięty
Newerherdow

Uwielbiam ją w tym filmie. Ze zdziwieniem przyjąłem, jak na prawdę wygląda (blond czupryna, włosy do góry). O wiele lepiej moim zdaniem wyglądała w OR. Tak czy inaczej, musze obejrzeć inne filmy z jej udziałem, ewentualnie polećcie coś.

Newerherdow

Mam nadzieję że po tej roli dopadnie ją syndrom Kuleszy i jeszcze niejednokrotnie będziemy mogli oglądać ją na dużym ekranie

maciekb80

Dziś dostała Orła więc ma dobrą passę.

krupastas

Jak się dowiedziałem odrazu banan na buzi

Newerherdow

Rolę życia zagrała w Bożym Ciele Jana Komasy.

Newerherdow

Ona wszedzie grą wybornie, nawet w " na wspólnej " jej rola to perełka.

Newerherdow

W "Jak pies z kotem" jeszcze lepsza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones