Aleksandra KoniecznaI

8,2
18 235 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksandra Konieczna

Najlepiej wypadła z całego zespołu w tym filmie, świetna aktorka z ogromnym potencjałem, szkoda, że tak nieczęsto można ją zobaczyć w filmach i teatrze, a coraz częściej w serialach... no trudno...

beginn

Nie oceniaj aktora po jednej roli! Widziałem ją parę razy w "Na Wspólnej",
wydała mi się trochę walnięta, z takim poczuciem, ze sama aktorka też taka
jest. Chociaż sympatyczna. Obejrzałem "Korowód"... Whoa. "Na Wspólnej"
fajna, charakterystyczna rola, w "Korowodzie" mega. Chciałbym zobaczyć ją w
teatrze i w innych filmach w celu dalszego porównania.

alq82

Moim zdaniem jest niesamowita!.
W "Na Wspólnej" gra tak nie śmiało i dalikatnie bynajmniej w początkach pojawiania się postaci Honoraty. Teraz coraz mniej "walnięta" i nieśmiała.
W "Przeminasz" brak słów! i WIELKIE brawa! podziwiam za tę rolę.. a
przedewszystkim za wspaniałą scenę ataku cukrzycy.
Widziałam jeszcze fragment „Korowodu”, ale nie wypowiem się bo chciałabym zobaczyć go w całości.
Niestety nie widziałam tej aktorki w teatrze ani w żadnym innym filmie. Lecz z niecierpliwością czekam na kolejny z udziałem Aleksandry Koniecznej oraz spaktakl, na który z ogromną chęcią się wybiorę.

użytkownik usunięty
aniela_s

"W "Na Wspólnej" gra tak nie śmiało i dalikatnie bynajmniej w początkach pojawiania się postaci Honoraty"

NIE UZYWAJ SLOW KTORYCH ZNACZENIA NIE ZNASZ - poczytaj lepiej troche, w WWA to sie chyba nie urodzilas.

"bynajmniej «wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z następującą partykułą nie)»"
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=6119

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones