Alessandro Nivola

Alessandro Antine Nivola

7,1
6 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessandro Nivola

Dla jednych wygląda jak Del Piero. Dla innych jak Christian Bale. Mnie osobiście przypomina jednego z braci Fiennesów. A jak przejrzeć to forum to pewnie jeszcze komuś jego twarz skojarzy się z kimś całkiem jeszcze innym :))
Zadziwiające jaki z niego kameleon. Choć zdolności aktorskie u niego już trochę mniej wybitne. Przyznaję niewiele widziałem z nim filmów, a jedyny wyrazisty ślad w mej pamięci jaki po sobie pozostawił to ten bawidamek z Mansfield Park. Ale może będzie jeszcze okazja...?

srick.pl

W filmie Gol przypominal mi on mojego kolege. Dwa lata pozniej ogladam American Hustle i znowu aktor przypomina mojego kolege. Sprawdzam kto to, a to Alssandro Nivola z Gola :) Rewelacja.

srick.pl

Troche do Mcgregora podobny , troche do Rockwella ..

srick.pl

To prawda,przypomina Ralph Fiennesa, szczególnie z wąsami, wredy gdy grał filmie Coco chanel

srick.pl

w nieposlusznych do polowy filmu bylam przekonana, ze to michael fassbender. no troche sie zdziwilam, jak sprawdzilam, ze to jednak alessandro :D

venacava

Ja też

srick.pl

W Face-off wyglądał (szczególnie w tych okularkach) jak Liam Gallagher. I zresztą ten sam rok urodzenia ;)

debonair

Ja kojarzyłam go z jakąś rola i dopiero dzisiaj kiedy przypadkiem włączyłam FOX film miałam okazję go sobie przypomnieć po Parku Jurajskim 3. Dla mnie to on powinien jak już grać w kolejnych częściach. W końcu przeżył jako jedyny drugoplanowy bohater.

srick.pl

Mnie przypomina Marcina Rolę (wrealu24) ;-)

srick.pl

Jak dla mnie to podobny do Steve Nash'a

srick.pl

W "The many saints of Newark" z kolei kojarzył się z Ritchie'm Aprile'm z serialu "Soprano" (czyli David'em Proval)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones