Alessio Boni

7,5
1 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessio Boni

Uwielbiam tego aktora, głównie za jego cudowną rolę księcia Bołkońskiego w "Wojnie i pokoju" z 2007r.
Jak myślicie, czy Alessio Boni nadawałby się do roli Darcy'ego w "Dumie i uprzedzeniu"?? Nie wiem skąd mi to przyszło do głowy, ale osobiście spodobał mi się taki pomysł i jestem ciekawa jak by to wyszło :)

haruka13

Też się nad tym zastanawiałem oglądając "Dumę i uprzedzenie" :)

PrzemQ_3

hm, mógłby być niezły, ale brakuje mu chyba tego 'czegoś' :D choć, gusta są różne, prawda? :)

haruka13

Myślę że mógłby być ale wolę Colina Firtha w tej roli z jego dumą i spojrzeniem :)

Luna8

No właśnie nie oglądałam podobno idealnego pana Darcy'ego w wykonaniu Colina Firtha, dlatego nadal szukam aktora, o którego grze w tej roli powiedziałabym: "idealny Pan Darcy, tak właśnie wyobrażałam go sobie!" :)
Myślę, że Alessio nadawałby się do tej roli :)

haruka13

Lubię go jako Andrzeja Bołkońskiego, chociaż wypadl zapewne gorzej niż jego poprzednicy. Myślę jednak, że nie nadawałby się na Darcy'ego. Nie po tym, jak zagral w Wichrowych wzgórzach.

haruka13

Również uwielbiam tego aktora, głównie za ten wyjątkowy wygląd ;P
Podobał mi się zarówno w Wojna i pokój jak i w Wichrowych wzgórzach. I kiedy oglądałam go w tych filmach podświadomie przyszło mi to samo do głowy! że nadawałby się idealnie do roli Darcego z Dumy i uprzedzenia! Z tymi bokobrodami ma taki specyficzny mocny wygląd niepozbawiony czułości ;) Oczywiście w roli Darcego uwielbiam przede wszystkim Colina Firtha, ale zrobili już tyle beznadziejnie obsadzonych ekranizacji Dumy i uprzedzenia, że następnym razem mogliby obsadzić w rolę Darcego właśnie Alessio! :)

użytkownik usunięty
haruka13

Boże broń od tego! Nie mam pojęcia dlaczego większość zachwyca się jego rolą księciunia. Mnie drażnił on na równi z odtwórczynią roli Nataszy. I gdyby był Darcy'm, to zepsułby całą radość z oglądania "Dumy i uprzedzenia". Nie, nie i jeszcze raz nie.

haruka13

Nie wiem, on dla mnie wygląda na to za... drapieżnie. Chociaż niewątpliwie jest bardzo dobrym aktorem, ma bardzo pociągający typ urody i niezwykłą charyzmę.

littlelotte52996

Absolutnie nie! Darcy = Colin Firth, koniec kropka.

YourBeatrycze

No ja rozumiem tę miłość, ale są też inni zdolni aktorzy. Tylko nie wiem, czy Alessio to ten typ.

haruka13

Wspaniały, charyzmatyczny, tajemniczy,seksowny, niech gra w każdym filmie, to jest ten typ urody, który uwielbiam.

haruka13

I jeszcze jedno, to jest ten typ faceta, który im jest starszy tym przystojniejszy, zajrzyjcie sobie na inne stronki, prywatnie wygląda tak....że....

haruka13

100% Darcy. Oglądając go jako księcia Andrzeja byłam przekonana, że to Darcy z Dumy i Uprzedzenia (które oglądałam miesiąc temu zresztą) i aż dla pewności musiałam wygooglować. Pomyliłam się, ale podobieństwo o czymś świadczy!
Przy okazji, w roli księcia Andrzeja przypomina mi czasem Kamila Stocha ;)

Kleopatra333

A mnie Alessio przypomina Hugh Jackmana, nie wie czy to uklad twarzy, oczu ale po prostu jak brat blizniak. Wczoraj i przedwczoraj ogladalam ta wersje chyba juz z trzeci raz i uwazam ze on jako ksiaze Bolkonski wypadl super lepiej niz ten z nowszej wersji BBC a potem snil mi sie po nocach film :) ale kooocham i chce jeszcze ksiazke przeczytac. Aby miec porownanie co lepsze film czy ksiazka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones