Alessio Boni

7,5
1 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessio Boni

Moim zdaniem jest świetnym aktrem. Super zagrał Księcia Bołkońskiego pełen charyzmy no i tego czegoś...Wie ktoś może ile ma wzrostu...bo podobno bardzo niski jest... I Zaharina to nie damskie imię?

Sureshka

Z tego co mi się udało odszukać to Zaharina rzeczywiście jest imieniem żeńskim używanym w Bułgarii, pochodzącym od Zechariah:)
We Włoszech męskie imiona mają końcówkę "-o" a żeńskie końcówkę "-a". Jednak od tej reguły są wyjątki takie jak np. Nicola i Andrea będące imionami męskim. Może chodzi w tym przypadku o tą ostatnią regułę?! Nie wiem:]

Sureshka

Dziękuję mam nadzieję że był mężczyzną zawsze:D przystojny jest....i z tego co znalazłam to ma 175 to trochę niski

Sureshka

Wdziałam zdjęcia Alessio na YouTube. Na jednym z nich jest bardzo, bardzo młody. Ma może jakieś dwadzieścia dwa,... cztery lata góra i w każdym bądź razie wygląda na nim na mężczyznę (z wcześniejszego okresu fotek niestety nie udało mi się znaleźć, jakby było coś na rzeczy ze zmianą płci to pewnie dziennikarze zrobiliby koło tego wiele szumu). Nie wiem właśnie jak to jest z nadawaniem imienia Zharina we Włoszech ale co raz bardziej dochodzę do wniosku, że tym imieniem rządzi taka sama reguła o której wspominałam wcześniej (męskie imiona z końcówką "-a"). Przynajmniej mam taką nadzieję. Pozostaje jeszcze wyobraźnia rodziców a oni potrafią mieć niesamowite pomysły jeśli chodzi o nadawanie imion swoim pociechom. W końcu i w naszej kulturze zdarza się, że chłopcy otrzymują imiona żeńskie:)
Zgadzam się, że Alessio jest przystojny. Uważam, że z upływ lat dodaje mu tylko uroku. Jest jak wino im starszy tym lepszy. Co do wzrostu to rzeczywiście nie jest wysoki lecz nie też aż tak niski. Za to ma niesamowite oczy:)

Sureshka

Masz rację te oczy są niezwykłe piękne i takie tajemnicze bardzo skupiają uwagę . Sceny kiedy Książę Bołkoński umiera była straszna...oj napłakałam sie dużo...To była głupia myśl że on mógł być kiedyś kobietą .pEwnie jego rodzice mają Rumuńskie korzenie albo gustują w takich imionach np. jego brat nazywa się Andrea a to też nie jest zbyt męskim imieniem

Sureshka

Nie nazwałabym wyżej wspomnianego pomysłu głupim (przynajmniej nie chciałam aby tak zrozumiano moją odpowiedź). To po prostu skrót myślowy oraz trochę "syndrom naszych czasów". A Andrea jakkolwiek nam Polakom mogłoby się wydawać to w języku włoskim jest imieniem męskim:)
Scena śmierci księcia Andrzeja no cóż moim skromnym zdaniem to jedna z lepszych jakie do tej pory widziałam, biorąc pod uwagę tematykę. Spodziewałam się, że wypadnie dużo gorzej - chodzi mi głownie o grę Alessia. Wydaje mi się, że najłatwiej jest zepsuć właśnie tego typu sceny. Nie jestem krytykiem, to tylko moje subiektywne odczucia.

Sureshka

Zaharina to słowackie, (teoretycznie) żeńskie imię:
http://www.babynamespedia.com/meaning/Zaharina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones