Alessio Boni

7,5
1 359 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alessio Boni

Wie ktoś może co oznacza to "G" w danych personalnych aktora: Zaharina G. Andinova?
Czy Alessio Boni to pseudonim artystyczny czy całkowita zmiana imienia i nazwiska, oraz jak jest z jego popularnością we Włoszech?!

prawia

Trudno coś o nim znależć. Byłam na jego oficjalnej stronie ale tam pisał że nazywa się Alessio Boni i nic więcej o jego imieniu.Są za to śliczne zdjęcia juego jako ambasadora unicef w Afryce z dzieciakami. Napewno jest rozpoznawalny we Włoszech uważany za dobrego i przystojnego aktora.

Sureshka

Rzeczywiście mało jest o nim informacji, zwłaszcza w języku angielskim a i we włoskim z tego co się orientuję nie jest też tego sporo (co prawdę powiedziawszy mnie trochę zaskoczyło ale sądzę, że to raczej coś pozytywnego niż wręcz odwrotnie, bo chyba bardziej znany jest ze swojej pracy niż z życia prywatnego - przynajmniej jak na razie odnoszę takie wrażenie).
Dziękuję za odpowiedź!
Pozdrawiam!

Sureshka

Dziewczyny, możecie polecić jakąś stronkę ze zdjęciami Alessio?:) Byłabym bardzo wdzięczna, z gry wielkie dzięki, pozdrawiam.

Ines_22

Linki do stron związanych z Alessio podaję w nowym temacie. Mam nadzieję, że coś sobie znajdziesz!

prawia

Na Wikipedii we wszystkich dostępnych językach jest jako Alessio Boni i nie ma nawet najmniejszej wzmianki o jego prawdziwym imieniu i nazwisku, a na Google pod jego prawdziwym imieniem i nazwiskiem wyświetlanych jest tylko kilka stron i zdjęć... więc wnioskuję, że jest to całkowita zmiana imienia i nazwiska, choć może to kwestia większej popularności imienia Alessio Boni... Tak czy siak nie dziwię się, że je zmienił XP
Swoją drogą, jak można dać chłopcu tak na imię (już rozumiem 'Zaharian' ale 'ZAHARINA'!? Oo' ) i to do takiego równie żeńskiego nazwiska... no przesada X_x
BTW Nawet na stronie http://www.babynamespedia.com/meaning/Zaharina jest napisane, że 'Zaharina' to dziewczęce (słowackie) imię...

lepakkomies

To może zmienił płeć? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones