Alicia Vikander

Alicia Amanda Vikander

8,2
37 733 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Vikander

Nawet jako maszyna była śliczna :P

patryk_B

Jak dla mnie przeciętna z toną tapety na gębie żeby jakiś kształtów nadać. Do tego deska. Koszmarny wybór na nową Lare Croft.

SzaraEminencja

Ja ją lubię za naturalność. Nie wiem, gdzie widzisz tapetę. Na premierach każdy jest umalowany, ale i tak jej wizerunek jest delikatny. W przypadku zdjęć podglądanych wygląda równie dobrze. Co do filmu - Wybór może i dziwny, ale patrząc na dzisiejsze czasy nie jest tak niezrozumiały. Wizerunku Lary, jako seksbomby już prędko nie będzie.

tocomnieinteresuje

Tutaj nie chodzi nawet o seksbombę. Podoba mi się przykładowo wizerunek nowej Lary z gier. Ale Vikander do roli Lary zupełnie nie pasuje. Przegięli za bardzo w 2 stronę. A popadanie w skrajności nigdy dobrze się nie kończy.

SzaraEminencja

Trochę chodzi o seksbombę, bo taka Lara "bywała" na targach i jej filmowa ekranizacja z Jolie to w zasadzie wybór po "warunkach" i dużo akcji (w teorii, bo w praktyce to było bardzo nudne kino wg mnie;)). Gier już nie śledzę od dłuższego czasu, więc nie wiem, jak zmieniła się Lara, ale zapewne nowy wizerunek do okularnica, skupiona na pracy naukowej;) Vikander naprawdę lubię, ale wolę również, aby została w strefie kina obyczajowo-dramatycznego.

tocomnieinteresuje

A dlaczego ma zostać w strefie kina obyczajowo-dramatycznego? Ma się zaszufladkować? Moim zdaniem dobrze robi,że gra w różnorodnych gatunkach filmowych i że wciela się w różne postacie.Dzięki temu ma szansę się rozwijać jako aktorka i dzięki temu może być w przyszłości zaliczana do najlepszych aktorek w historii.Gdyby została jak Ty chcesz w strefie kina obyczajowo-dramatycznego,to grozi jej że zostanie jedynie jedną z setek dobrych aktorek.
I nie martw się tak o TR.Alicia będzie świetną Larą.

orphe

Coś w tym jest, chociaż w takim komercyjnym kinie niestety łatwiej wpaść w mniej pojemną szufladkę, ale mam nadzieję się mylić. To bardzo osobiste i egoistyczne z mojej strony:) Teraz tylko cieszy, że aktorka zrezygnowała za wczasu z Assasina, patrząc na słabe recenzje.

tocomnieinteresuje

Masz oczywiście rację,że w kinie komercyjnym też można wpaść w szufladkę.Ale tutaj jest już to kwestia odpowiedniego doboru ról.To że można połączyć kino komercyjne z obyczajowym i nic nie stracić świadczy przykład takich aktorów jak: Christian Bale,Mark Ruffalo,Emma Stone czy Jennifer Lawrence.Niezależnie od tego czy się ich lubi czy nie,to nie można powiedzieć żeby byli przypisani do jednego gatunku.
Co do Alicii.Wspomniałeś,że nie dała się wciągnąć w Assasina,co świadczy że ma dobrego nosa i w przyszłości podejmie dobre decyzje.Ja chętnie obejrzałbym Alicię w jakiejś lekkiej komedyjce.Dziewczyna ma do tego talent co udowodniła w "Man from UNCLE".I niezmiernie cieszę się na nowego TR.A przecież po tych kaszanach z Jolie powiedziałem sobie: nigdy więcej TR.

orphe

Myślę, że Jolie jest trochę takim właśnie przykładem. Jej kariera rozpoczęła się fajnie, miała kilka ciekawych ról, ale również weszła w takie sobie kino rozrywkowe. Teraz oczywiście już działa bardziej na polu bycia Jolie, działań okołopolitycznych. Alicii życzę, aby poszła bardziej w stronę Streep, Mirren, Huppert...

SzaraEminencja

Moje zdanie jest inne. Uroda Alicii wpisuje się idealnie w typ który jest moim standardem piękna. Jej wygląd jest czymś co cieszy moje oczy.
Tona tapety mówisz? Pokaż kogoś bez tapety w takich samych sytuacjach co Alicia.Poza tym Alicia bardzo ładnie wygląda z delikatnym make-upem,jak i bez niego.
Powiadasz że deska? No i co z tego? Takie to ważne? Jeśli ktoś gustuje w kobietach z wielkim biustem,to jasne że Alicia mu się nie spodoba.Ale dla mnie to głupota. Poza tym Alicia ma bardzo ładny biust,a że mały to nic mnie to nie obchodzi.Znam dużo kobiet z o wiele większym biustem,które Alicii do pięt nie dorastają jeśli chodzi o urodę.
Koszmarny wybór na Larę? A skąd jesteś tego taki pewny? Poczekaj na film. Ja jestem pewien,że Alicia będzie świetną Larą.

orphe

Oglądałam Alicię w ''tomb raider'' i była wspaniała! ma dziewczęcą,naturalną urodę i widać że wkłada całe serce w odgrywane przez siebie role. Dla mnie jedna z najlepszych aktorek!

użytkownik usunięty
SzaraEminencja

Dokładnie, totalnie przeciętna, pospolita, żeby nie powiedzieć: beznadziejna. Nie wiem, co Fassbender widzi w tym kocmołuchu, że spotyka się z nią od trzech lat. Z taką pozycją jak on mógłby przebierać w pięknych kobietach jak w ulęgałkach. Powierzenie jej roli Lary to chyba jakiś żart.

Zazdrosna o Fassbendera? Widocznie coś w niej widzi.Równie dobrze ktoś mógłby zapytać co Ty widzisz w Fassbenderze.
Co do Lary poczekaj na film,potem oceń.
I nie pisz kocmołuch,bo to obraźliwe.Przeciętna wg Cb OK.Ale nie kocmołuch.

użytkownik usunięty
orphe

Będę pisać, co mi się podoba. :D I mieć niezłą bekę, bo widzę, że robisz tutaj za jej etatowego obrońcę.

A pisz se co chcesz,jeśli chcesz dalej się ośmieszać.
I niczyim obrońcą nie jestem,tym bardziej etatowym.
I bekę to ja mam z Cb,szkoda że tego nie widzisz.

użytkownik usunięty
orphe

Ojoj. :*
Zważywszy na wspaniały ból dupska, jaki tu prezentujesz, kiepsko ci ta beka wychodzi. Poćwicz, może następnym razem wyjdzie.
I pisze się "ciebie", nie "cb", gimnazjalny mistrzu gramatyki. :>

Powiedziała co wiedziała.Skoro mi beka kiepsko wychodzi,to Tb jeszcze gorzej.Dla Cb za mało czasu na ćwiczenia,nie dasz już rady.
A piszę tak bo jest szybciej i nic Ci do tego.I tak jest to zrozumiałe skoro wiesz o co chodzi Pani Przemądrzała.
I już więcej nie trolluj,po co Ci to? Wyładowujesz swoje frustracje na Alicii,która w niczym Ci nie zawiniła? Bardzo małostkowe.Już lepiej napisz coś na temat,aktorstwa,filmu jeśli wgl potrafisz coś innego niż rzucanie inwektywami.

Żartem to można nazwać twoje komentarze .

SzaraEminencja

Zgadzam się. Deska, najdłuższa szyja w Hollywood, dzięki dużej ilości tapety jako tako wygląda, ale typowy średniak.

SzaraEminencja

gębe to masz pewnie ty pokaż ja

SzaraEminencja

a tak nawiasem Kelly Reilly może sie podobać bez tapety a podobno do najpiękniejszych nie należy

patryk_B

Piękna jest, to fakt.

patryk_B

Jako maszyna była najpiękniejsza :)

dannyboi

ładna to fakt

patryk_B

Co racja to racja:)

patryk_B

Kwestia gustu, w Polsce co druga z ulicy jest ładniejsza od niej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones