Alicia Vikander

Alicia Amanda Vikander

8,2
37 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alicia Vikander

Hybryda Emily Blunt i Emili Clarke swoja droga bardzo piekna hybryda

BriT

Taaaak! Przez większość 'Ex Machina' miałam w głowie Emilię Clark!
Całkowicie się zgadzam. Rzadko obserwuje się takie podobieństwo!

BriT

Ma coś w tych ślepiach.

BriT

Alicia Vikander jest tak zdolną aktorką, a jednocześnie kobietą o interesujących rysach, że porównywanie jej do Emili Clarke jest krzywdzące.

Kij_z_tym

Z tym aktorstwem to masz trochę racji, ale jeśli chodzi o rysy twarzy to raczej porównanie do Emily Blunt jest krzywdzące

lili_marlene

Wolę Emily Blunt, tbh.

Kij_z_tym

Jak dla mnie zbyt przeciętna, taki klon Katy Perry, no ale każdy ma inny gust :)

Kij_z_tym

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią. W ogóle nie rozumiem skąd nagle takie usilne porównywanie Alicii do kogokolwiek, zarówno pod względem urody jak i umiejętności aktorskich (np. do Blake Lively, tu pozwolę sobie jedynie na prasłowiańskie "LOL"). Alicia to powiew świeżości, klasa sama w sobie, to ona wyznacza nowy trend w kinematografii. Jest delikatna i subtelna ale jednocześnie ambitna, silna i przebojowa. Wystarczy poczytać co mówią o niej osoby z planu, reżyserzy. Z niecierpliwością czekam na jej kolejne filmy, mam nadzieję, że nie obniży lotów. Myślę, że wiele pseudoaktoreczek powinno spojrzeć na nią a następnie zastanowić się czym jest pokora, ciężka praca i skromność.

Życzę Vikander żeby za naście lat mogła się poszczycić karierą na miarę jej rodaczki Ingrid Bergman

BriT

Jak dla mnie bardziej hybryda Emilię Clark i Felicity Jones

BriT

A ja myślę o Ani Przybylskiej. I o urodzie i o głębokim, lekko chrypiącym głosie...

alicjadsd

Dokładnie! W The Man From U.N.C.L.E. bardzo podobna.

alicjadsd

Anna Przybylska? Najlepsza polska aktorka?
Kojarzy mi się z CCC.

BriT

Obczaj w necie modelke gie Carangi, niesamowicie jest do niej podobna

BriT

A mi przez cały film przypominała tylko Natalie Portman. :P

BriT

Jak dla mnie na kilku zdjęciach trochę podobna do Eleny Anaya.

joka_2

Myślę podobnie :)

BriT

Mnie przypomina Penelope Cruz.

BriT

Mnie z wyglądu przypomina Margarite Levieva.

BriT

Mnie tam przypomina Chucka Norrisa, ewentualnie Arnolda Schwarzeneggera. ;-P

Matioza1234

A mnie przypomina Dany Trejo i Mickey Rourke ;)

BriT

Ona jest podobna do wielu osob xd mnie najbardziej sie kojarzy z Jennifer Lawrence i Emilia Clarke, ale momentami tez lekko z Penelope Cruz

BriT

Jak dla mnie, w niektórych ujęciach podobna do hiszpańskiej, skądinąd bardzo dobrej aktorki, Eleny Anaya.

BriT

hybryda, ale bez cycków :/

Johner

Bez przesady,nie jest tak źle. A tak wgl jakie ma to znaczenie.Alicia to świetna aktorka i śliczna kobieta.
Cycki są przereklamowane :)

orphe

No, jedna z wizytowek Lary Croft sa cycki. Chyba ze jej doprawia.

Johner

A,pijesz do Lary. W sumie mam to gdzieś jak Lara jest wyposażona,byle film był dobry,a nie taka kaszana jak z Jolie.Jolie była OK,ale filmy szkoda gadać.
A Alicia może nie ma takich atutów jeśli chodzi o biust jak Jolie,ale jeśli zrobią dobry film to Jolie niech się chowa.Zresztą tak byłem zniechęcony tymi filmami,że miałem więcej nie oglądać,ale dla Alicii zrobię wyjątek.

orphe

nie, no szacuken dla Alicji. Zauroczyła mnie w Son of gun. Piękna, zmysłowa tam była. Genialna rola w Machinie. Jednak Lara mi się kojarzy przede wszystkim z cycuchami :-) Oczywiście daje jej szanse, pomijając fakt że filmowe Tomb Raidery były kaszanką. No może jedynka ujdzie, ale dwójka to porażka. Jolie fajnie wyglądała jako Lara, bo potem to etiopia i wycieła sobie cycuchy.

Johner

Alicia ma całe mnóstwo świetnych ról.Te które wspomniałeś,to zwłaszcza rola w "Ex-Machina" jest mistrzowska.Przypominam też sobie "Annę Kareninę".Film słaby,ale Alicia rewelacyjna.Wgk bardzo lubię tą aktorkę.Z wyglądu też mi pasuje.Sądzę więc,że jako Lara wypadnie świetnie.
Tylko,żeby nie było tak że rola Alicii to będzie jedyna dobra rzecz do zapamiętania.
A Jolie spoko jako Lara,tylko filmy skaszanione po całości.Nie tego oczekiwałem.A cycki sobie wycięła,bo się bała jakiejś choroby czy cuś takiego.Czy zasadnie ? Z punktu widzenia facetów pewnie nie :)

użytkownik usunięty
Johner

Mogę pożyczyć dmuchane cycki temu szrotowi jakby co. :P

Szrot? A co to za słownictwo? Chciałabyś żeby tak ktoś o Tb pisał? Chyba nie.

BriT

Mi przypomina Lily James

BriT

Mi tez przypominała ciemnowlosa siostre emili clarke

BriT

No cóż, mi od razu skojarzył się z Jayem Davidsonem z gwiezdnych wrót czy gry pozorów https://www.google.pl/search?q=Jaye+Davidson&client=ms-android-tmobile-pl&prmd=i nv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi_mqnS98zfAhXKbVAKHaE8Cb0Q_AUoAXoECA0QAQ &biw=360&bih=559 Delikatna uroda, policzki, nieco śródziemnomorski typ urody no i chlopiecosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones