Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
38 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Najlepszy jako aktor i najlepszy jako postać . Nie ma i nie będzie lepszego . Holland zje.bie postać Spider Mana , jestem już tego pewien . Mcguire był OK ... tamten spider man był ok ... ale ten był o wiele lepszy . I to bez gadania ...

snajper12331

Dlaczego tak sadzisz??? Moim zdaniem ta postac byla zbyt arogancka. Tobey byl chyba lepszym Spideremanem.

Dzyzys

Tobey to drewno ... Wkurzający i drewniany ... Garfield potrafił wyrazić emocji i odwzorować styl Petera :P Holland też jest dobry ... Miło mnie zaskoczył w Kapitanie ....

snajper12331

Zgadzam się w 100%

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dzyzys

Może i arogancki, ale przy tym też taki "spoko ziomek" i śmieszek - dokładnie takiego pamiętam Spidermana :D

Dzyzys

Toby to najgorszy Spider-Man.....

Kadex

Zgadzam się.

Kadex

Oczywiście....

snajper12331

Tobey dla mnie dużo lepszy ;)

Malinek2000

Toby był dobrym Spiderem. Holland to cieć i dzieciak nie wiem po co go wzieli do filmu. Spiderman robi się filmem tylko dla dzieci.

użytkownik usunięty
Lestat_18

Bo Spider Man był dzieciakiem XD

snajper12331

HELL NO NAJGORSZY

snajper12331

Popieram! Andrew Garfield jako Spider-man był na prawdę dobry! Wielka szkoda że nie dostał szansy na zwieńczenie swojej przygody w 3ciej części ... Ponad to duet Gwen/Peter jaki widzieliśmy na ekranie był świetny!

Wifirifi

No nie wiem. Moim zdaniem Garfield nie pasował do tej postaci. Holland dla mnie to idealny wybór, choć trzeba przyznać, że Garfield ma więcej talentu i osobiście bardzo się cieszę, że nigdy nie powstanie trzecia część. Seria z Garfieldem była najgorsza ze wszystkich, a mimo to i tak nie był najgorszym Spider Manem (Tobey to drewno).

snajper12331

Holland nie zjebał!

snajper12331

Holland był nawet spoko w avengersach... Ale sam film o pająku był najsłabszy. Moim zdaniem też Garfield był najlepszym spidermanem i szkoda że nie było 3 czeaci

snajper12331

No pomyliłeś się najnowsze części kasują resztę

snajper12331

To spider many z różnych uniwersów. Po prostu każdy jest inny i nie ma czegoś w stylu, że on grał Petera lepiej czy gorzej bo to nie ten sam Peter. To jak w multiwrsum był gruby spider man, który był leniwy i wszystko miał w dupie i był spider man z uniwersum moralesa, który nikomu nie odmawiał pomocy i był w trochę lepszej formie :) Co do spidermana andrew to był chłopak, który jeszcze nie pracował, jeździł na desce i jarał się nie wiem pamiętnikami wampirów. man tobeyego już w drugiej części pracował, miał konkretne cele w życiu i mógł się wydawać nudny dla młodszych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones