Andrew GarfieldI

Andrew Russell Garfield

8,5
38 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrew Garfield

Nie umiem oczu od niego oderwać! A zwłaszcza jak jest w googlach i w stylizacjach bardziej
młodzieżowych (po mimo tego że ma już 30-tke). Jest nie-sa-mo-wi-ty! Normalnie się
zakochałam, a myślałam że etap zakochiwania się w celebrytach mam już za sobą! :)

użytkownik usunięty
psychofanka_piratow

Nie wygląda na 30 :)
Ale to fakt jest przystojny :)

psychofanka_piratow

mi tez sie podoba. dlatego, ze nie jest taki lalusowaty jest nawet powiedzialabym brzydki ale ma to cos. xd

psychofanka_piratow

mnie też zaczął ostatnio jarać:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ROBERTHUNT

:) sorry, ale jestem homofobem

mariouszek

;) tak też myślałem , niepotrzebnie użyłeś słowa 'jarać" my prawdziwi polacy wrażliwi na tym punkcie :)

psychofanka_piratow

Ja kiedyś byłam przekonana, że on ma 23 lata.

Blue_Red1997

Kiedyś miał.

psychofanka_piratow

Bardzo mnie ciekawi w jakim wieku są lubujące się w tym aktorze dziewczyny?
Nie pytam Blue_R ed i Julasek bo widzę po loginach że jeszcze nastolatki... i lubujące się raczej w kinie skierowanym do mass, typowej popkulturze nienajwyższych lotów lub też filmom łapiącym za serce...
A gościowi trzeba przyznać że ma niesamowicie chłopięcą urodę jak na faceta po 30tce... W jakiś sposób na pewno wpływa na to jego szczupła sylwetka. Ale jakby nie było przystojny z niego facet w mojej ocenie.

SlighterPiper

W sumie to trochę głupio, że oceniasz wiek czyjejś osoby po loginie. Ja osobiście naprawdę nie miałam pomysłu na nazwę, więc dałam byle co. Tak, wiem jest dość tandetne no, ale cóż. Chciałabym jeszcze dodać, że nie "lubuję się" w tym aktorze (w sumie to nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowałeś/aś XD). Fajny, sympatyczny chłopak, zabawny no i ciężko mu odmówić tego, że jest przystojny. No, ale niestety nie. Nie "lubuję się w nim". No i zgodzę się, że na swój wiek to on nie wygląda.

psychofanka_piratow

Zgaaadzaaam się. Ja też się w nim bujam, jest po prostu b o s k i ^^

psychofanka_piratow

ja tez nie moge od niego oderwac wzroku ma taka fajna wrazliwosc w sobie i urok osobisty. Trzymam kciuki zeby dostal w tym roku Oskara :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones