Andriej Zwiagincew

Andriej Pietrowicz Zwiagincew

8,4
1 016 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Andriej Zwiagincew

wspanialy "powrot' przypominajacy nieco tarkowskiego... nie moge sie juz doczekac "zapakh kamnya" z maria bonnevie.

cria

podpisuję się pod tym

cria

"Powrót" jest do dziś moim ulubionym filmem. Na następny film czekam, czekam, i boję się (jak zresztą chyba i sam reżyser).

Yakshto

Nie ma czego się bać.
Wygnanie równie dobre, ale znacznie trudniejsze i bardziej zalatujące Tarkowskim.

cria

Orientuje się ktoś jakie będzie następne dzieło Tego reżysera?

krzych1988

Nowelka w "New York, I Love You"?

KYRTAPS

Porównania do Tarkowskiego wg mnie nie są do końca trafne... Rosjanie po prostu lubią robić takie kino i już.

No ale mało znam Tarkowskiego, więc mogę nie mieć racji.

Ja osobiście uważam że to Powrót jest trudniejszym filmem od Wygnania. NA pewno bardziej tajemniczym i metaforycznym - może łatwiej się go ogląda (jest krótszy, jest więcej 'akcji', nie ma aż tak długich ujęć jak w Wygnaniu) - ale jednak jest bardziej złożony.

Co nie zmienia faktu ze Wygnania również jest filmem który można analizować i interpretować na wiele sposobów. Gdybym miał wybierać to wolę Wygnanie.

szczawik151

Ano i podbijam pytanie - jakies info nt czegoś nowego Andrieja? Nowelka wyszła jakiś czas temu, ale co dalej? Jakaś pełna fabuła?

szczawik151

Nowelka chyba nie wyszła.

cria

Czekam na kolejny pełnometrażowy autorski film. Ciekawe jak długo?

marcinus10

Gdzieś czytałem, że jeszcze w tym roku miałyby się zacząć zdjęcia do filmu rozgrywającego się we współczesnej Moskwie (tzn. fabuła:P)

swirOFF

czekam z niecierpliwością

marcinus10

Wszyscy czekają na "Elenę" w polskich kinach już od 23 marca 2012. Zapraszamy:)
http://www.againstgravity.pl/3/zapowiedzi-kinowe-elena/219/

Against Gravity

od ponad dwóch miesięcy w sieci jest

marcinus10

Sieć to sieć kino to kino:)

Against Gravity

właśnie widzę... ;)

cria

Na szwedzkiej Wikipedii Maria Bonnevie nie wystapiła w żadnym filmie pod tytułem "Zapach kamienia". Może ten film miał inny tytuł? Z którego roku to film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones