Andy Whitfield

8,7
1 905 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andy Whitfield

nikt nie zastąpi go w roli Spartakusa.Teraz nie umiem sobie wyobrazić go w roli przywódcy armii a
McIntyre w roli gladiatora w arenie nie mówię że on źle gra ale najlepszy jest Andy

kamil190198

co prawda to prawda, andy byl niesamowity, to bylo prawdziwe show !!

nie mniej jednak obecny spartakus tez daje rade

mosticzci

Co by nie było, daje radę ale rewelacji nie ma... on po prostu jest. ;) Tak samo zmiana Naevii nie sprzyjała przyjemności z oglądania. Andy grając spartakusa, ubogą mimiką forsował o wiele więcej emocji niż McIntre. Po prostu rola nie do zastąpienia. Trochę też szkoda zmiany aktorki grającej Naevie

kamil190198

Popieram w 100% . Andy jako Spartacus nie do zastąpienia. Dziwnie ogląda się Spartacusa z McIntyre w roli głównej, szczerze mówiąc miałam problemy, bo ciągle gdzieś w podświadomości szukałam na ekranie Andy'ego. Co do Naevie, to koszmarny wybór, Naevia z I sezonu miała eteryczną, delikatną urodę, natomiast obecna Naevia wygląda jakby była ciągle na kogoś wkurzona...

khal_eesi

Z początku też miałem problemy z przyzwyczajeniem się do nowego Spartakusa ale z odcinka na odcinek się przyzwyczaiłem.
Co do Naevii.. dlaczego zmienili tą aktorke,która była w Blood and Sand na inną ? Była zbyt delikatna czy jak ? :D

franko96

wlasnie ? czemu nevia zostala zmieniona?

rotanimod

Chyba dostała rolę w CSI i zrezygnowała ze Spartacusa..

Kurt_Maximus

spartakus dalby jej slawe ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones