Angela Sarafyan

7,0
3 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angela Sarafyan

ma taką przewspaniałą kocią urodę. Drugą taką ciężko spotkać.

peersil

No ładna, ładna:) Intrygująca uroda.

peersil

Oczy ma absolutnie hipnotajzing :)

peersil

Ktoś ją porównał do laleczki-ofiary i absolutnie się z tym zgadzam. Nawet na instagramie bywa taka bez życia, nawet kiedy jest ubrana jak dama.

peersil

Filmwebowicze i ich gusta przywracaja nadzieje w pocieszajace powiedzenie, ze "lazda pitwora znajdzie swegl amatora" :p
Dla mnie jej "uroda" jest ciezka do zdzierzenia przez dluzszy czas na ekranie- jej twarz jest jak krzyzowka myszy z nietoperzem, paskudna.

selenitas

dokładnie, kojarzy mi się z jakimś gryzoniem. te zęby i wyłupiaste oczy :D jestem w szoku, że ma tylu adoratorów

peersil

Takiego szczurka jak ona to faktycznie ciężko spotkać, normalnie jak się patrzy wygląda ok ale jak popatrzy z profilu to uciekać. No i ten NOS, ona nie jest ładna, ona ma po prostu nietypową urodę i to się w niej ceni, a nie to że jest ładna. No i z tego co zauważyłem, to broń boże spięte włosy bo wtedy to podkreśla jej "urodę" Zdjęcie profilowe to niebo a ziemia z porównaniem ze zdjęciami w galerii jak ma spięte włosy.

MaXXi

Faktycznie ma dziwną, "martwą", oryginalną urodę ale w "Westworldzie" pokazują ją tak, że nie mogę się doczekać do kolejnego odcinka gdzie ona się pojawi. No i tam "martwota" sporzenia mega idealnie pasuje na hosta w parku westworld.

Mistrzu-1

Ma niesamowitą urodę, nieoczywistą. Potrafi wyglądać eterycznie, dziewczęco, a po chwili karykaturalnie na granicy brzydoty. W dobie gęb odlanych z jednej formy, z wypełniaczami w ustach, brodzie i policzkach, wytatuowanymi brwiami i doklejonymi rzęsami, taka twarz to powiew świeżości. Mnie bardzo przekonuje.

RitaVanGraaf

Pięknie opisane.

peersil

Przepiękna. Ma coś w sobie.

peersil

Moim zdaniem jest prześliczna. Cudowna

peersil

Brzydka jak... Brzydka i tyle.

peersil

Bardzo ładna, z tym się zgodzę. Ma nietypową urodę i te "wyłupiaste oczy" tylko dodają jej uroku. Zwróciła moją uwagę w Westworld. Ci co mówią że jest brzydka po prostu nie potrafią docenić jej piękna. Do tego w tej kreacji dzikiego zachodu wygląda fenomenalnie.

peersil

Very seksowna chciałbym z nią bunga bunga (robić)

peersil

Dla mnie idealna, śliczna kobieta ☺️

peersil

Twarz niezła, ale figurę ma świetną https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/angela-sarafyan-stylizacja/42vxrl1

peersil

natualna bez botoksu przede wszystkim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones