Anne RiceI

Howard Allen O'Brien

7,6
184 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Anne Rice

Niemal kazda jej ksiazka jest wspaniala. Coz wiecej mozna dodac? Wszyscy ktorzy czytali chodzby jedna jej ksiazke sie ze mna zgodza. (No moze prawie wszyscy ^_^) Uwazam ze jest jedna z lepszych pisarzy naszych czasow...

Wolfkillerka

Dzielna_Wolfkiller

Ponownię się z Tobą zgadzam. Rice i jej Wywiad z Wampirem jest jedna z najlepszych powieści o wampirach. A co jak zauważyłem Dzielna równie mocno co ja kochasz te dzieci nocy :)

Dzielna_Wolfkiller

Ano racja. Na dłuższą metę motywy się trochę powielają (te same historie z różnych perspektyw), ale trzeba przyznać, że Anne zrewolucjonizowała wampirzy wizerunek, który to dla mnie stał się jedynym słusznym. Moim zdaniem najlepszą częścią jest Wampir Lestat (bo i bohater najciekawszy- rozterki Louis'a jakoś do mnie nie trafiały) i szok, że nikt się nie pokusił o jego ekranizację (Królowa Potępionych zawierała elementy z W. Lestata, ale lepiej pomińmy ją milczeniem- najbardziej mi się w niej podobał soundtrack i śp. Aaliyah w roli Akashy).

Masaru

Zgadzam się z wami uwielbiam czytać jej książki, moim zdaniem najlepszą częścią Kronik Wampirów jest również Wampir Lestat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones