Anne RiceI

Howard Allen O'Brien

7,6
184 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Anne Rice

kto uważa ze powinno dojść do ekranizacji jej powieści?
mamy już "Wywiad z Wampirem"
"Królowa Potępionych"

To sa naprawdę filmy, klasyk, bo musze przyznac, jak kazdy wie, teraz w tej strefie pojawiaja sie same gówniane produkcje.

1. Anne Rice-Wywiad Z Wampirem
2.Anne Rice-Wampir Lestat
3. Anne Rice-Królowa Potępionych
4. Anne Rice-Opowieść o Złodzieju Ciał
5. Anne Rice-Memnoch Diabeł
6.Anne Rice-Wampir Armand
7.Anne Rice-Merrick
8.Anne Rice-Krew i Złoto
9. Anne Rice-Posiadłość Blackwood

ambershine

wampir Lestat został połączony z królową potępionych. Fajnie by było zobaczyć ekranizację kolejnej książki...

ambershine

ja bym chciała zobaczyć ekranizację Posiadłości Blackwood. Bardzo dobra część Kronik i wydaje się nadawać do bezproblemowego przeniesienia na ekran... I np. Rafi Gavron albo Ezra Miller jako Tarquin Blackwood.... :)

użytkownik usunięty
pixi222

Mam nadzieję, że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł zekranizowania "Opowieści o Złodzieju Ciał". Ta książka aż prosi się o ekranizację, moim zdaniem nadaje się do tego o wiele bardziej niż "Królowa Potępionych"...

Mam dokładnie te same odczucia, ale jeżeli by porządnie zrealizować "Królową Potępionych", to myślę, że recenzje obu filmów byłyby proporcjonalne

ambershine

Ja osobiście uwielbiam jej książki, ale wątpię by je zekranizowana, jest już duży przesyt na wampiry. I myślę, że postać Lestata nie spodoba się gimbusiarni bo każdy teraz widzi boskiego Edłorda -.- Czy inne "wampiry" z tych seriali.
A Lestat to prawdziwy wampir a nie jakaś świecąca kupa.

A "Królowa Potępionych" to dla mnie niewypał.Mogli by nakręcić nowy :D

tutimix

Pozostaje pytanie, kiedy wezmą się za jej nową serię, czyli "Dar Wilka". Nowe, a jednak klasyczne podejście do wilkołaków. Książka mnie oczarowała i tylko czekać, aż ją przerobią w nowy hit. Jak trafnie zauważyłaś, na wampiry jest już przesyt, więc tematyka wilkołaków jest zręczną odskocznią, zarówno dla niej, jak i dla filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones