Arkadiusz Jakubik

Arkadiusz Benedykt Jakubik

8,5
67 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Arkadiusz Jakubik

Ludzie opamietajcie sie-Gajos, Pieczka,Zamachowski, Wieckiewcz --to sa aktorzy..Jakubik to taki naturszczyk. Aktor ma odtwarzac role--a nie byc soba w kazdym filmie.

Tomiberyk

wole naturalnego aktora niż jakiś przerysowanych zbyt wczuwających się w role

Tomiberyk

Pan Arkadiusz Jakubik jest zawodowym aktorem, reżyserem i scenarzystą teatralnym. Chyba sobie kpisz twierdząc że jest naturszczykiem.

Mariusz005

Popieram.

Tomiberyk

Ok. Moze i troche kpie...ale to jest takie pokolenie aktorow--typu Karolak--jak ogladam film z Jakubikiem to zawsze jest to ten sam Jakubik, dla porownania- jak ogladam film z Wagnerem Moura-to raz jest to Moura-twardy glina a raz Moura --Jakubik ;) ( Elysium). Rozumiesz co mam na mysli?
Moze tez dlatego ze prywatnie ( tzn poza planem ) jest dla mnie bardzo irytujaca postacia.

Tomiberyk

a znasz go prywatnie poza planem?

kubatu

Tak,-z wywiadow, programow tv itp. ( o taka prywatnosc mi chodzilo-to zrozumiale). Osobiscie go nie znam i nie oto chodzi jakim jest prywatnie-pewnie calkiem sympatyczny. Interesuje mnie jego kunszt aktorski --ktory jest raczej mnierny--a jest nazywany wybitynym aktorem--kon by sie usmial..Jeszcze powiedzcie ze bracia Mroczek to tez aktorzy...ech..

Tomiberyk

"Tato, a Marcin powiedział"... że. pier[...]olisz bez ładu i składu.
Facet gra, dubbinguje, śpiewa, wszystko na plus.
Bij się dalej ze swoimi chorymi myślami, ja wracam do słuchania Dr Misio, a przy najbliższej okazji z największą przyjemnością obejrzę kolejne jego wcielenie.

Tomiberyk

W filmie "Drogówka" nie jest Jakubikiem, a obleśnym typem :P

Ultor

No wlasnie on taki jest na codzien. :)

Tomiberyk

Nie, to dwie różne postacie, które się do siebie absolutnie nie kleją. Jakubik ma w sobie więcej już z Rysia z "13 posterunku 2" niż z sierżanta z "Drogówki" :)

Tomiberyk

Hahaha. Bardzo zabawny jesteś. Widać, że za dużego pojęcia o aktorstwie nie masz. Ja zresztą też. Ale jeśli Jakubik ukończył szkołę teatralną i pracuje w zawodzie, tzn gra we filmach, teatrze, dubbingu to oczywiste jest, że posiada spore umiejętności. Nawet jeśli przeciętny widz tego nie dostrzega...
A zresztą on nie odbiega wcale od wymienionych przez ciebie aktorów.

jadzka18_fw

No tak . Jesli mowisz o Karolaku, Mroczku, i innych "aktorach" i "gwiazdach" to sie zgadzam.

Tomiberyk

zwykla prowokacja olejcie leszcza

Dante87

Tylko na tyle cie stac?

Tomiberyk

stac mnei na duzo wiecej ale w ym przypadku nie ma sensu rozwijac tematu

Dante87

tak , Arkadiusz Jakubik to nie aktor to stan umysłu ;D

Tomiberyk

Człowieku żal mi Ciebie, by porównywać Jakubika do Karolaka czy o zgrozo do Mroczków trzeba mieć nierówno pod sufitem. Oglądałeś Wesele albo Dom Zły? tam dał popis zresztą w Drogówce i w Chce się żyć również. Świetny wszechstronny aktor, który zagra i w dramacie i w komedii na wysokim poziomie i gra w świetnych produkcjach. Razem z Chyrą , Braciakiem, Więckiewiczem i Dorocińskim czołówka aktorów średniego pokolenia.

monisia54315

Ogladalem Wesele i Drogowke. Chyba najbardziej irytujacy jako aktor byl Jakubik w Weselu....

Tomiberyk

A co do tej czworki ktora wymieniles, to moze im kawe na planie podawac.

monisia54315

Zgadzam się,dla mnie również Jakubik to znakomity AKTOR a nie żaden naturszczyk,świetnie gra swoje role i świetnie wypada za równo w komedii jak i dramacie,tak się składa że kiedyś osobiście go spotkałem i wcale nie jest irytujący,ot normalny sympatyczny koleś,w wywiadach czy programach z nim też wcale moim zdaniem nie widać w nim żadnej irytacji,Ty się chyba go uczepiłeś i tyle :P dla mnie to pierwsza liga aktorska.

Tomiberyk

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego arkadiusza jakubika naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się zamachowskiego albo gajosa albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świetnej osoby jak aktor arkadiusz jakubik .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był arkadiusz jakubik jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi .

Trobairitz

Jak juz to Ty obrazasza Arkadiusza Jakubika piszac jego nazwiska mala litera i inych aktorow uzywajac obrazliwych epitetow. Nie mowiac juz o religii--nazywajac papieza "ojcem swietym" popelniasz balwochwalstwo ( poczytaj biblie). Nierozumiem czemu tez tak na sile tu wcisnales papieza? Jakubik gral papieza??? I przestan wachac kadzidlo.


Ludzie ..... czlowiek tylko swoja opinie wyrazil a tu zaraz chca go ukrzyzowac.

Tomiberyk

nie ja już mam tego dosyć nie będziecie już obrażać Arkadiusza Jakubika ja teraz nie żartuje, jutro z rana piszę pozew do prokuratury i nic mnie obchodzi co o tym myślisz, pewnie to że sobie robie jaja, nie nie robie, skończyło sie ile można, filmweba to nie obchodzi a ja jak się zawezmę w sobie to nie ma przebacz, nie próbuj nawet pisać że to nie ty, jak trzeba mieć siano w głowie żeby robić jakieś tego typu kometarze wy sie chyba wychowywaliście w jakiś jaskiniach skoro nie wiecie o tym że gdyby nie Arkadiusz Jakubik to by nas wszystkich nie było, gdyby nie kino nie żyli byśmy teraz w wolnej Polsce i nie mógłbyś pisać sobie takich głupot publicznie, na prawdę przemyśl swoje zachowanie bo innym może być przez ciebie przykro i przy okazji narażasz też swoje zdrowie bo aktorzy to nie są jakieś cioty pedały

Trobairitz

Lepiej napisz do psychiatry zeby Cie przebadal. Moze jeszcze nie jest za pozno.

Tomiberyk

mimo to że jestem młoda, to widać że jednak o wiele inteligentniejsza od nie których osób.. z szacunkiem, ale JESTEŚCIE NIENORMALNI? rozumiem że ktoś może nie chodzić do kina, ale wyśmiewać aktorów? wiecie ile osób to obraża?! poziom tego kometarza jest tak niewiarygodnie niski.. tacy ludzie jak wy robią niewyobrażalny wstyd naszemu narodowi tak drwić z Arkadiusza Jakubika? nie dosyć że Polaka, to jeszcze aktora.. świat schodzi na psy dzięki takim ludziom jak wy.. (chciałam napisać 'wy' wielką ale nie zasługujecie)

Trobairitz

Czlowieku, kto tu drwi?????? Zastanow sie co piszesz.

Trobairitz

Jakubik jest kurduplem który będzie grał dopóki będą role, już reklamuje tyskie, schyłek kariery, niżej nie można było upaść

Tomiberyk

Ciężko dodać cokolwiek więcej od poprzedników... W Polskich kinach jest sporo naturszczyków bez talentu a obrażasz wykształconego w kierunku aktora z solidnym warsztatem i doświadczeniem. Gdybyś zachował choć cień obiektywizmu nie powoływałbyś się na jego życie prywatne i przyznał adekwatną punktację a nie zrównywał go z nie-aktorami typu Kasia Cichopek. Jego aparycja predysponuje go do określonych ról i są one na tyle różnorodne na ile ona pozwala, zagrał w wielu świetnych filmach i bez niego nie byłyby takie same, szczególnie podoba mnie się jego współpraca ze Smarzowskim.

Tomiberyk

Chociaż ktoś powiedział prawdę o tym człowieku. Nie ma w nim niczego, co przykułoby uwagę widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones