Armie Hammer

Armand Douglas Hammer

7,9
21 613 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Armie Hammer

O pięknych ludziach zwykle mówię, że wyglądają jak milion dolarów, ale on wygląda jak wszystkie
dolary świata. Tak, wiem, zarzuty o lalusiowatość są zupełnie uzasadnione, zwłaszcza że
widziałam go tylko w Królewnie Śnieżce, ale on jest chodzącą definicją księciowatości idealnego
Księcia z Bajki! <3

szarlatan_jamayka

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Cudny!

cotca

Co jak wygląd ale jaki gościu ma głos!!!

Unibet_78

Głos wywołuje u mnie kisiel ;)

cotca

Nie tylko u Ciebie :D

cotca

Fajne

szarlatan_jamayka

zgadzam się, idealny! :)

kwiatulka7

I to są właśnie kobiety... :)

vv0ytekk

hehe :D dać im faceta a cieszą się jak dzieci :)

vv0ytekk

nie generalizuj ,mi się nie podoba,ładny może ale nie męski ,faktycznie lalusiowaty księciunio

CelineMarie

Ale do roli księcia to się nadaje ;) Ewentualnie jakiś historyczny film lata 20 XX w.

CelineMarie

Obejrzyjcie "Kryptonim U.N.C.L.E.", kompletnie inna rola - zimny, rosyjski szpieg, zupełnie nieksięciuniowaty ;)

Sol89

"Nieksięciuniowaty" ale chyba jeszcze przystojniejszy :)

alicja_p_filmweb

Oj tak, zimny drań jest zdecydowanie bardziej do schrupania ;)

Sol89

Ale jakże seksowny. Dopiero co obejrzałam i po prostu odleciałam, umarłam, doznałam orgazmu.

Herma35

Hehe, mam to samo! Przepadłam... Ależ przystojny!!!

CelineMarie

dla mnie jest jak najbardziej męski, szczególnie w zaroście. Jest BARDZO wysoki, ma szerokie ramiona, klatę, szczekę (no i zarost), głęboki głos. To, że w jednym filmie wystylizowali go na lalusia, to jeszcze o niczym nie świadczy. Taką miał rolę.

vv0ytekk

no, tak jakby faceci nie rozmawiali u urodzie każdej ładnej np. aktorki... polecam zajrzeć na forum Kate Beckinsale

szarlatan_jamayka

Zobaczcie go wfilmie Kryptonim U.N.C.L.E! Nie dość, że film sam w sobie jest świetny, to dla Armiego można oglądać wielokrotnie! :)

szarlatan_jamayka

Ciastek ;)) uwielbiam go z kryptonim uncle ;)

szarlatan_jamayka

Boziu,jaki on jest piękny i jak dobrze gra <3 CUDEŃKO, uwielbiam za rolę w ''call me by your name'' .

mrs robinson

Tak jest :). Przypomina mi młodego Alaina Delona tylko
w wersji blond. Mam nadzieję, że będzie dostawać
coraz lepsze role, bo ma talent i wygląd.

mrs robinson

Oj tak....marzenie ;-)

mrs robinson

Dokładnie :3

szarlatan_jamayka

Nic dodać nic ująć!

szarlatan_jamayka

Dałabyś mu się zjeść?

celebes

Beznadziejny!

celebes

Widzę, że jeden spośrod wielu zorientowany w temacie do kogo tak naprawdę wzdychają tu panie… Najbardziej śmieszyło mnie gdy czytam, że jest zbyt lalusiowaty, oj myślę, że ostatnią rzeczą, ktorą by chciała poznać jest jego lalusiowatość, zdziwiłaby się i to okrutnie, czego jej oczywiście nie życzę…

szarlatan_jamayka

Ten wasz lalusiowaty aktor, jak niektórzy z Was go określają to facet który pod pozerem BDSM znęcał się psychicznie, emocjonalnie i seksualnie nad wieloma kobietami poznanymi zazwyczaj na instagramie. Jest prowadzone w jego sprawie śledztwo o molestowanie seksualne. Jedna z kobiet zeznała, że gwałcił ją przez 4 godziny, waląc jej głową o ścianę. Jest na cda dokument o tym zwyrodnialcu. House of Hammer. O nim i o jego rodzinie. Więcej w niej mężczyzn, którzy popełnili występki…

szarlatan_jamayka

dolary to tylko papierki - którym mu nadajemy wartośc- jego twarzy i urodzie tez dałaś wartośc sama ! Dla mnie jest zwykłym gościem i do tego ma psychopatyczne skłonności i dziwne spojrzenie - a głos jak nieczłowiek- jak słoń albo jakieś zwierze ! Ma pustkę w oczach !

szarlatan_jamayka

jaka trzeba być niedojrzała osoba by taka wartości człowiekowi obcemu dawać - jakby cie dorwał to byś zmieniła zdanie hahap

supermarioktos

Ależ to skazany zwyrodnialec. Wiele kobiet skrzywdził, jedną gwałcił bestialsko przez 4 godziny. Pozory mylą, bo większość tu miała go za lalusia, ona jedna się na nim poznała…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones