Artur ŻmijewskiI

7,6
29 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Artur Żmijewski

i tekst - "bys usiadł, a nie leżysz jak wydymana kur*a" ;p

po tym filmie jakby umarł, byłby polskim dżejmsem dinem

BlackShit

Według mnie mocno powrócił w roli Pawła Sikory w świetnym serialu Odwróceni. Niepotrzebnie tasiemcuje jako ksiądz na rowerze.

użytkownik usunięty
perun_6

To prawda w ,,Psach'' zagrał znakomicie, potrafił ubarwić dwie części filmu.

Agata Kulesza - Paweł Zawiślak - Magdalena Cielecka. Shit, mam jakieś rozdwojenie jaźni.

perun_6

"Tasiemcuje"? A co Ci się nie podoba w serialu " Ojciec mateusz"? Fajny serial jest.
Przyznaję mi też nie za bardzo pasowało że znów jakieś kościelne tematy ale to tylko przez pierwszy sezon. Od drugiego oglądam z przyjemnością właśnie dlatego że występuje Pan Żmijewski.

Dorota74

Co mi się nie podoba? Nie lubię takiej popeliny...

perun_6

To nie patrz. Ktoś Cię przykuwa do telewizora żebyś oglądał ? Serial ma swoich fanów a Ciebie nikt nie zmusza.

Dorota74

Zadałaś pytanie, więc odpowiedziałem. Nie oglądam.

perun_6

Uwolnić Barabasza!

perun_6

W ogóle to jeden z najwszechstronniejszych polskich aktorów, który olewa ścianki a na popularność pracuje talentem - a to rzadkie ostatnio

kokobambo

Dla mnie to jeden z lepszych, bardziej uzdolnionych polskich aktorów ery popeerelowskiej. Jeden z niewielu godnych następców legend sprzed lat.

BlackShit

Wg mnie dobry jest. Ciągnie ładnie każdy rodzaj roli. Wypatrzyłem go w epizodzie w Psach. Sugestywnie. Chyba nie tylko ja, bo w Psy II miał już dużą role, której sprostał. Niezły był też w Trzech dniach bez wyroku. Nie przeszkadza mi noszenie sutanny, i ekwilibrystyka na rowerze. Myśle, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones