Bérénice Marlohe

Bérénice Lim Marlohe

7,1
1 787 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bérénice Marlohe

...inne dziewuszki z bonda, mogą jej podawac popielniczkę. Od tej pory porównujemy do Berenice! PRZEPIĘKNA! Cud-malina!

PS. Nie ma dzisiaj spania, za to jest rozmyślanie o przecudownej Berenice... Każdemu, kto dziś był w kinie proponuję to samo...

A teraz czekam na ciężki łomot za ten wpis :-P
Pozdro!

hellONearth

Nie będzie łomotu. Berenice faktycznie pozamiatała ;)

perun_6

...obłędna dziewczyna...można ulec jej urokowi i zachwycić czarująca kobiecością ... byłaby z niej piękna i sexowna Vesper...

mgie4ka

Vesper była super, i Eva Green jest dużo lepsza moim zdaniem, niestety ta tutaj aktorka nie zagrała za dużo i za długo wiec szczerze to ciezko sie wypowiedzieć. bardzo ładna nie ma co, ale chuuuuuda ze hej! kosciotrupio wręcz. no i nie mogalam uwierzyc ze ledwie ten watek sie z nia zaczął i pyk- nie ma jej.. ale w Bondzie w sumie to zawsze tak wygląda, w kazdej czesci ginie jakas kobieta, która miała coś z nim do czynienia

tiramisuu

Owszem, dziewczyna jest śliczna, tylko dlaczego tak szybko umiera. To zrobili bez sensu.

Nick_filmweb

Twórcy szybko spostrzegli że bardzo słabo gra, wiec skrócili jej rolę do minimum. Jest ładna fakt, ale na świecie jest wiele pięknych kobiet.

johnyss

Tak. A dziadek tłukł orzeszki.

Moja sąsiadka jest ładniejsza, czemu nie zagrała ?

Podobnych teorii można przy piwie wymyślać tysiące. Słabo gra ? Weź swoją ładniejszą sąsiadkę i pojedź z nią na kasting. Na początek do telewizji regionalnej. Życzę szczęścia.

perun_6

Uśmiałem się. Ale prawdziwe co powiedzialeś.

mgie4ka

To prawda. Ale! Vesper mówiła doskonałym brytyjskim akcentem. W koncy była angielską księgową/agentem. Eva Green akurat doskonale opanowała akcent, który jest trudniejszy niz akcent amerykański.

lalique21

Prawda ale do nauczenia.

perun_6

Nie wiem czy jest ładniejsza od poprzedniczek czy nie, ale prezentuje się najlepiej. Moze to kwestia tego, że ostatnio jest postęp widoczny w wizażu, wyglada elegancko a nie sukowato, jak to sie zwykło kiedyś stylizowac kobiety we filmach, i ten makijaz co wrócił mody z lat 20 typu smoky eye jest swietny

hellONearth

Piękna - owszem , ale Bond miał wiele piękniejszych kobiet od Marlohe .

kw1999

W perspektywie lat na pewno.

perun_6

Barbara Bach , Daniela Bianchi , Carole Bouquet , Eva Green czy choćby Gemma Artenton robią na mnie dużo większe wrażenie .

kw1999

Oj,nie! To zależy oczywiście od gustu ale Gemma,Carole czy Daniela na pewno nie. Mnie się wydaje że dorównuje jej jedynie Ursula Andress (oczywiście z tego okresu-lata '60)

kw1999

Zapomniałeś o Grace Jones :D

kw1999

to prawda - śliczna twarz i ciało no oprócz nóg ;)

awrel

Kolejna, zakompleksiona dziewczyna na Filmweb. Smutne.

hellONearth

ładna, ale bez charyzmy. nie ma nad czym się zachwycać.

hellONearth

Aż szkoda, że tak mało jej było w Skyfall. ZA MAŁO! Bo jak gdzieś wyczytałam inne dziewczyny mogą jej podawać popielniczkę. Z całym szacunkiem do dziewczyn ;) Eva Green też się spisała.

ma00ba

Powtórzyłam się-nie doczytałam treści tematu. Sorka ;)

hellONearth

Oj tak...

hellONearth

pozamiatała? to za duże słowo, pozamiatać to mogła Eva Green, swoją rewelacyjną grą aktorska ; )

agacia_953

Eva Green... Mmmmmm.... Cudnie wyglądała i jeszcze coś zagrała - to fakt, ale... po wpisaniu w wyszukiwarce zdjęć hasła "eva green berenice marlohe", mimo, że Eva jest na pierwszym miejscu, to w 95% zdjęcia Berenice są widoczne.. Cud jakiś?

hellONearth

Aki Wakabayashi już była lepsza o wiele.

CzarnaMamba_1277

Chyba z matmy :-P

A tak na serio, to w czym była lepsza? Bo ja mówię o urodzie itp., a gra aktorska mnie nie interesuje - w końcu nie o to w dzisiejszym kinie chodzi... :-P

hellONearth

No była lepsza,popatrz sobie https://www.google.pl/search?q=akiko+wakabayashi&espv=2&biw=1093&bih=480&source= lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5xhmVOjtEsWgPYjxgPgE&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgdii=_

użytkownik usunięty
hellONearth

"gra aktorska mnie nie interesuje - w końcu nie o to w dzisiejszym kinie chodzi"
Błagam, zamilcz.

Błagam.. doczytaj do końca i przyuważ sobie znaczek ":-P"
A za karę masz zadanie: poleć mi dobry film na dziś wieczór.

Pozdrawiam,
HeLLonEartH

hellONearth

No ode mnie bedzie lomot - ma bardzo ładną twarz i jest sympatyczna - ale sorry figura?? Żadna z dziewczyn Bonda nie miała tak krótkich nóg. Zobacz sobie jej sesje zdjęcia i filmiki na Youtube. Na dziewczynę Bonda nadaje się tylko pod warunkiem, ze byly dobre bardzo ujęcia. To oczywiscie nie pomniejsza jej urody. Prawde mowiac po Bondzie nie zapamietalam jej - dopiero jak sobie pogrzebalam w internecie i obejrzalam inne ujecia - to zobaczylam urodę.
Pamietaj ze dziewczyny Bonda byly charaktersytyczne dzieki swym figurom - dlugim i pieknym nogom

hellONearth

Dupku! Jaki łomot?? Zatykająca dech w piersi jest laska!!! Hej!

baca350

Nóżki ma co nieco przycięte, fakt. Hej!

baca350

może nogi ma normalne, tylko tułów za długi i dlatego takie złudzenie

hellONearth

Masz absolutną rację. Nienawidzę Skyfalla za to, co scenarzyści zrobili z jej postacią. Nienawidzę Bonda za to, że dał jej odstrzelić głowę bez żadnych emocji, wręcz skwitował to jeszcze kretyńskim żarcikiem. Ba, nawet sam do niej strzelał. Ona mu zaufała, zaprowadziła go do Silvy, a ten niby gentelman ją wykorzystał, obiecał uratować i uwolnić, przeleciał, a później dał ją zabić. Bond nie jest żadnym pozytywnym bohaterem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones