Ben Whishaw

Benjamin John Whishaw

7,9
24 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Whishaw

Mam to gdzieś czy mam męża, czy ma dzieci, czy jest gejem, bi czy hetero. Rolą w Pachnidle na
zawsze zapisał się w historii kina i czekam na więcej.

10/10

Unibet_78

Wrażliwy i delikatny człowiek oraz wspaniały i utalentowany aktor.. W swoim debiucie, który mogliśmy oglądać w "Mój Brat Tom" pokazał prawdziwą klasę.. W Pachnidle był doskonały! Bardzo autentyczny...On nie odgrywa roli, on staje się swoim bohaterem na czas nagrywania filmu..

Oczywiście 10/10.. Nie mogłabym inaczej!

Unibet_78

Straszny, a zarazem czarujący. Straszna postać, idealnie zagrana. Chciałbym znaleźć film o podobnym pomyśle, ale chyba żadna postać nie zrobi na mnie większego wrażenia niż Jan Baptysta Grenouille.

Unibet_78

Zgadzam się w 100%. Po tej roli mam do niego taką słabość, że może grać w najgorszym chłamie (na szczęście tego nie robi) i nadal będzie moim numerem jeden. Baaaardzo obiecujący aktor w Pachnidle był hipnotyzujący.

Unibet_78

Mnie rozwalil w pachnidle , ale w filmie Atlas chmur ....Dobry ! Oby takich nie brakowalo

Unibet_78

Sądzę, że to czy jest gejem nie powinno mieć na filmwebie żadnego znaczenia. Oceniamy go przecież jako aktora, a aktorem jest wyśmienitym.

hr_dooku

Niestety, to, że jest homoseksualistą ma dla wielu ogromne znaczenie. Na filmwebie jest pełno homofobów, którzy mieszają aktorów z błotem za to tylko, że kochają przedstawicieli własnej płci. Chore to, ale nie sądzę, żeby w najbliższym czasie uległo zmianie.
Widziałam Bena na razie w dwóch filmach - Pachnidle i Atlasie chmur. W obu mnie zauroczył swoją grą. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczę więcej jego kreacji.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
navyblue1

O, nie wiedziałam, że wziął ślub. Nie bardzo się interesuję życiem prywatnym aktorów czy piosenkarzy. Najważniejsze, żeby podobała mi się ich gra.
Ale masz rację, u nas by były niemal same negatywne komentarze. Niemal, bo ja tam wysmażyłabym jakieś miłe gratulacje ;)

navyblue1

ślub??? nie bądź śmieszna

klcw57

Co jest w tym śmiesznego?

Unibet_78

masz męża i masz to gdzieś?

korndddd

oj wiesz, o co chodziło, literówka :P

Unibet_78

aOn juz ma 25 lat stary dziad

Strazniczka0Nocy

Też kiedyś będziesz taką "Starą dziadzicą" .....
Przyjdzie to szybciej niż myślisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Unibet_78

Póki swej orientacji nie wykorzystuje do złych celów, to może być gejem :)

Andrzejcoolziomek

A jak można wykorzystywać swoją orientację do złych celów? bo nie rozumiem a bardzo mnie to ciekawi

Iwoniczanka

Mnie bardziej ciekawi łaskawe zezwolenie pana Andrzejcoolziomka na to, że można być gejem. Może nawet zaświadczonko jakieś daje, kto wie?

Iwoniczanka

Chociażby żeby nie dostać w mordę. Pobić geja to dyshonor.

Unibet_78

Gdybyś miał to gdzieś to byś o tym po postu nie pisał . Czy o aktorze Hetero napisałbys "Mam to gdzieś czy jest HOMO, Hetero, ma dzieci..." ?

maciekb80

zgadzam się

maciekb80

Myślę, że to dlatego, że aktorów/artystów hetero się znacząco pomija. Są zbyt "zwyczajni", zupełnie nie mainstreamowo atrakcyjni, by wspominać o ich orientacji. Cóż, my też jesteśmy zbyt szarzy; nie bez powodu wybrano tęczę na symbol, czyż nie?

Unibet_78

Emocji, które są opisane (a raczej: przekazane) w książce nie da się odzwierciedlić ot tak, na ekranie - nawet bardzo dobremu aktorowi (nie oceniam, czy ten takim jest, no według mnie nie, ale to tylko moja opinia). Czytając książkę, otrzymuje się profil psychologiczny głównego bohatera - identyfikujemy się z nim lub (może lepiej) nie. W filmie w ogóle tego "nie czuć". To tylko zobrazowana historia, nie spirala uczuć, znaczeń i działań. Jak napisałam w swojej ocenie filmu, uważam, że są takie książki, których satysfakcjonująco zekranizować się zwyczajnie nie da - i nie jest to winą filmowych twórców, ale zasługą (!) talentu i pracy pisarza (a Suskind jest wybitny, dla mnie tuż za Marquezem). Po prostu książka i film nie przekazują tego samego. To dwie zupełnie inne rzeczy z osobnym ładunkiem emocjonalnym - o wiele mniejszym w przypadku filmu. Jeśli Tobie rola się podoba - okej, ale nie jest to w choćby najmniejszym stopniu tak intensywne przedstawienie portretowe, które znajduje się w książce.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adammo1313

sam jesteś dewiant

shinshokuu666

Rozumiem, że należysz do tego 1% nieszczęśników którzy heteroseksualizm postrzegają jako dewiacja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones