Borys Szyc

Borys Szyc-Michalak

7,0
44 842 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Borys Szyc

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

Shadow_dawnego_ggggggg

Taaa są takie pogłoski, ale mam nadzieję, że jednak Tarantino się opamięta, bo przecież Szyc nie przypomina Polańskiego pod żadnych względem. Nawet jeśli ucharakteryzują mu nos to i tak ma zupełnie inny kształt twarzy, maksymalnie inne usta, inną figurę i brakuje też tego charakterystycznie wręcz dziecięcego głosu (choć oczywiście niezgodność wyglądu jest na pierwszym miejscu). Polański długo bardzo młodo wyglądał i Szyc w tej chwili jest już według mnie nawet najzwyczajniej z wyglądu za stary do tej roli. Tragedia po prostu chcieć go obsadzić w tej roli. W ogóle czy tam będą polskie dialogi, że Tarantino się tak uparł na Polaka? Myślę, że dałoby się znaleźć jakiegoś francuskiego aktora świetnie pasującego - jakiegoś w stylu Mathieu Amalrica tylko oczywiście młodszego. Polański ma francuski typ urody. Cokolwiek Tarantino nakręcił zawsze mi się podobało (co nawet mnie dziwi, bo wcale nie jest normą w przypadku lubianych przeze mnie twórców), ale produkcji z Szycem chyba nie zdzierżę :-/

użytkownik usunięty
Eleonora

Sam Tarantino osobiście nigdy nie potwierdził oficjalnie tego, że chce polskiego aktora do swojego filmu. Poza tym kto wie, czy postać Polańskiego w ogóle się tam znajdzie. Są pogłoski, że jeżeli jego postać się tam pojawi, to będzie co najwyżej epizodyczna. Tak, wiem że pisano, że ma być kluczowa, ale czy to rzeczywiście jest prawda? Zobaczymy zresztą. Są też słuchy, że jednak amerykański aktor go zagra.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ja mam nadzieje ze to tylko plotki wykreowane przez portale plotkarskie. Juz mi wstyd

Shadow_dawnego_ggggggg

wyśmiewałem go umieszczając takie linki:
http://www.filmweb.pl/film/Ach+%C5%9Bpij+kochanie-2017-774077/discussion/Ju%C5%B C+wiem+%C5%BCe+film+b%C4%99dzie+dobry...,2912469
a tu popatrz, popatrz, film polski ma być zły, bo występuje w nim Szyc, a tu chcą go nie w polskim, a amerykańskim, filmie, i to mainstreamowym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones