Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt
użytkownik usunięty
Ds_Hanka_man

na filmwebie wypada chwalić tylko brzydule i brzydali...zakompleksieni ludzie. mój ulubieniec od bardzo dawna.

No niestety masz rację. Val Kilmer miał to samo jak był młodszy. Za to o niewyjściowych nikt nie jest zazdrosny więc się nimi zachwycają.

A Brad w coraz lepszej formie!

Brzydule i brzydali? A Mickey Rourke, Marlon Brando, James Dean, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Sharon Stone, Charlize Theron, Diane Lane, Vivien Leigh? O nich raczej nie można powiedzieć, że są brzydcy, a grają/grali po prostu wybitnie. Brad Pitt ma znajomości, a to z talentem nie ma nic wspólnego.

Filmoholiczka

To obejrzyj Kalifornie,Za młoda by umrzeć.

katrinafw

Ten drugi widziałam kilka razy i on jest tam bezbarwny. Całe show kradnie mu Julliette Lewis.

Filmoholiczka

Wystarczy obejrzeć Snatch żeby docenić, że Brad potrafi grać nie tylko pięknisia i jest po prostu świetnym aktorem.

Ds_Hanka_man

Niektórych zżera niestety zwykła zawiść i zazdrość, a to świetny aktor

Ds_Hanka_man

zakompleksione frustraty tak mają. A aktor super! Racja!

Ds_Hanka_man

Zakompleksione frustraty tak mają. A aktor super!

Ds_Hanka_man

dobrze mówisz gościu, są widać jeszcze myślący ludzie na fw

diogdaily

popieram,to aktor z klasą,jakich mało.w furii był wspaniały,ale dzielnie partnerował mu labeouf.w scenie,gdy shia opatruje mu rękę i patrzą sobie w oczy jest coś niemal magicznego,przynajmniej ja tak to odebrałam.pewnie wielu się oburzy,trudno.

użytkownik usunięty
Wera_135

okropne jest to że w jego profilu w tym pasku z ocenami rol nawet nie ma furii

diogdaily

Dzięki! Pozdrawiam!

Ds_Hanka_man

Zgadzam się, wspaniały aktor. Genialny w "Troi", "Niezwykłym przypadku Benjamina Buttona" i "Joe Black'u". Co do wyglądu- jak był młodszy to był mega przystojny, a teraz latka lecą i urodę też sie traci, ale talent zostaje ;)

Pearl158

racja moj drogi :D

dominas_filmweb

*Moja droga :P

Pearl158

Dokładnie, ale trzeba przyznać, że jak na 52 lata to się dobrze trzyma:)

Ds_Hanka_man

A ja tam trochę nie rozumiem skąd ten cały 'szał' na niego, aczkolwiek nie hejtuję go. Jak dla mnie jest ok i tylko ok

lukas_172

Może nie tyle szał, tylko docenienie go, jako fajnego aktora, który sporo fajnych ról wykreował, bo wiesz, przystojniaków zawsze traktuje się gorzej, ludzie im zazdroszczą i dlatego rzadko doceniają

lukas_172

Dokladnie mam to samo..nie wiem skad szal na niego..nie jestem znawca kina a jedynie lubie sobie obejrzec czasami jakis film..bread dla mnie ma czesto podobna mine..lubi grac szalonych niegrzecznych chlopcow i strzela lekko zalotne usmieszki..zauwazylam tez, ze lubi role takich troche swirow ..na pewno ma nosa do wybieranych rol i fobrze czytascenariusze, bo na ogol te filmy nie przechodza do histori po po cichutku..i chociaz nie mnie oceniac czy on ma talent..to jestem swiezo po 12Malpach i mnie nie przekonal..ani w pidziemnym kregu..w furii moze byc..ale tam po prostu biegal umazany blotem i wielkiego rysu psychologicznego ta postac nie miala..po wichrach namietnosci na chwile oszalalam na jego punkcie..lecz przemyslawszy te postac smiem twierdzic, ze to ogolnie dobry film a on sie swietnie wstrzelil i zrobil co do niego nalezalo..nie schrzanil roli..porownujac go np z wielkim alem pacino..coz..porownania nie ma..

Pearl158

otóż to! Swojego czasu był naprawdę piękny. No cóż, uroda przemija, ale talent zostaje. Ja uwielbiam jego rolę w Bękartach wojny :)

LoveKills

Kiedy pisałaś ten komentarz musiał mieć problemy w małżeństwie i z alkoholem, bo wtedy rzeczywiście wyglądał kiepsko. Teraz znów jest w formie i przy nim mozna zdecydowanie powiedzieć, że jest jak wino. A że widać po nim proces starzenia się? Życie. Dobre, że nie ma z tym problemu i nie zatrzymuje sztucznie tego procesu jak np. Nicole Kidman.

Ds_Hanka_man

No niestety, ale jego twarz została w moich oczach zdegradowany to poziomu polskich gwiazdeczek. Ostatnie filmy które obejrzałem z nim w roli głównej sprawiły, że nie mogę już patrzeć na jego mordę. Najbardziej nabruździł mi w ekranizacji mojej ulubionej książki "World War Z", film mający z książką wspólny tylko tytuł, ale również w filmie z 2014 "Fury", którego był producentem, a który był miejscami boleśnie nierealistyczny (choć nie aż tak jak "Stalingrad" z 2013).

Krol_Sedesow

Wiadomo, że Stalingrad był tylko jeden! Ale wiesz, każdemu zdarzy się jakaś wpadka

Ds_Hanka_man

W Polsce nie lubi się ludzi którzy mają lepiej więc nie dziwi mnie to że dostaje minusy, ale cóż nie jesteśmy na tyle cywilizowani żeby zrozumieć to że niektórzy osiągają sukces lub są w czymś bardzo dobrzy.

filmwebowiec15

Kurcze, myślałem, że tylko ja to zauważyłem:) Masz pełną rację!!!! Jak ktoś zwykły, szary i zmartwiony to OK, ale jak ktoś uśmiechnięty i zadowolony to by go najchętniej ukamienowali (wystarczy, że Lewy strzeli kolejną bramkę - część ludzi się po prostu cieszy, że nasz chłopak robi karierę za granicą, ale są tacy, którym gul skacze i szlag trafia... smutne)

Ds_Hanka_man

W Polsce nie lubi tych co mają za dużo tzn: urodę, pieniądze i potrafią się tym cieszyć. Choć ta cecha nie tyczy się tylko Polaków a największy wpływ na opinię mają brukowce. Muszę wspomnieć, iż Brad w latach 90-tych często był krytykowany przez krytyków. Moim zdaniem nie słusznie...starzy, brzydcy ludzie krytykowali go za to, że Brad miał piękną buzię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
returner

Przepraszam bardzo a Ty znasz wszystkie kobiety chodzàce po tym świecie czy jak?!Wspomniane A.Jolie i J.Aniston znasz osobiście?!Widzisz tylko skrawek tego co pokazuja brukowce,a na to trzeba brać poprawke.Może po prostu spotkałeś kobiety,które jak to określiłeś,nie maja mózgu?Uwaga,uwaga my wszystkie nie jesteśmy identyczne,każda z nas jest inna,wiec dopóki nie poznasz wszystkich kobiet na tym świecie,daruj sobie obraźliwe komentarze

użytkownik usunięty
returner

Ty żałosny przegrywie xDDD

Ds_Hanka_man

Nasz chłopak robi karierę za granicą? Człowieku on się sprzedał dla niemiec, DLA NIEMIEC! Szwabów, psychopatów i zwierząt, wystarczy dać im trochę władzy i dowiadujesz się jacy są naprawdę, ale mniejsza o to.
Część ludzi gnije w biedzie, nie ma co jeść, a część pławi się w luksusach i jeździ lambo, tu nie chodzi o to, że ktoś tam konkretny ma lepiej tylko o to, że jest na tyle zje6any system, że takie diametralne różnice istnieją pomiędzy ludźmi. To jest dopiero smutne.
A jeśli chodzi o Brada Pitta to świetny z niego aktor nie zaprzeczam.

Ds_Hanka_man

On jest świetny cudowny aktor i do tego przystojny

liliriz17

Zgadzam się!

Ds_Hanka_man

Brad jest wspaniały! Przyznaję, iż kochałam się w nim. :)

Nuno33

Wcale się dziewczynom się dziwię:)

Ds_Hanka_man

A ja się nie dziwie.

Skillet

Miało być "nie" a nie "się"

Nuno33

Miało być "nie" zamiast "się" oczywiście:)

użytkownik usunięty
Ds_Hanka_man

Brad Pitt jest jak wino.

Sama prawda! Oby się trzymał jak najdłużej!

Ds_Hanka_man

A teraz go nienawidzą bo przyznał, iż jest ateistą. To chore, że nienawidzi się ludzi za to, że wierzą w co chcą albo jak nie chcą wierzyć. Przyznał wprost, że przymus wiary sprawił, że przestał w Boga wierzyć.

Nuno33

Zamiast cenić kogoś za szczerość hejtują człowieka, masz rację, chorzy ludzie

Ds_Hanka_man

Wystarczy wejść na jaką kolwiek stronę, aby przekonać się jacy ludzie są. Wyrzywają się na kimś kogo nieznają i na kimś kto w rzeczywistości im nic nie zrobił.
A na zagranicznych stronach to dopiero mają używanie, dziwię się, że tam moderatorzy nie usuwają niektórych komenatrzy bo jak się rzyczy komuś...dotyczy to zwłaszcza aktorów albo piosenkarzy śmierci to już jest chore.

Nuno33

No dokładnie! co im taki Brad winien? Tak jak napisałeś poprzednio - każdy kto dobrze wygląda i mu się udało od razu ma rzeszę wrogów. A co ja tu miałem, jak razem ze znajomymi musieliśmy się spisywać na facebooku i założyć tutaj konto, żeby bronić naszego starego kumpla z akademika? Miał taki świetny pomysł na film, bekę mieliśmy czytając scenariusz, a Samojłowicz mu z tego zrobił własny pod niesławnym tytułem Kac Wawa. Ale jak nagonka się zaczęła to wszyscy spier...li, tylko Piotras miał odwagę raczkowi powiedzieć, że nie można oceniać filmu, którego się nie widziało. No ale nikt mu na to pytanie do dziś nie odpowiedział, tylko zaczął się hejt, bo miał odwagę mieć swoje zdanie i szybko mówił, a prawda jest taka, że taka nawijkę miał zawsze, my to wiemy, bo znamy się prawie 20 lat, a te dzieciaki widziały faceta raz w telewizji i już "najmądrzejsze". A że to on spowodował że powstaje Dywizjon 303 i skontaktował Samojłowicza z rodziną Fiedlerów to już jakoś zapomnieli, bo zresztą pewnie nawet tego nie wiedzą. Albo co było z Kilmerem? Wszechstronny, znakomity aktor, bo i Top Secret, i The Doors i Willow itd, ale, że laski go lubiły i dobrze wyglądał to też nigdy nie zdobył należnego mu uznania. Taki już ten świat pop...ny

Ds_Hanka_man

Też się zgadzam z wysuniętą opinią. Odnoszę wrażenie, że panuje takie przekonanie że Pitt to taki celebryta bardziej znany ze swojego związku z Angeliną. Niesłusznie. To świetny aktor. Jestem ciekaw co pokazał w Big short, czekam z niecierpliwością.

siwy__90

Ująłeś dokładnie całe sedno tej sprawy! Pozdrawiam!

Ds_Hanka_man

Zgadza się, jeden z moich ulubionych aktorów, a że ma powodzenie, to innym po prostu zazdro. Bardzo utalentowany gość, jak dla mnie najlepszy był w Kalifornii, Fight Club,12 małp i Seven.

snake_plissken84

Dokładnie! Niektórym po prostu żal d... ściska i nie mogą przeboleć, że ktoś ma lepiej

Ds_Hanka_man

Sama przez wiele lat go przez to nie lubiłam. Zawsze mi się wydawało, że to aktor lubiany tylko za twarzowe, a potem przypadkiem obejrzałam jakiś film z nim i cholera, jak on potrafi grać!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones