Brad Pitt

William Bradley Pitt

8,7
194 645 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brad Pitt

No to teraz Brad odetchnie pełną piersią i zacznie żyć bez swojej wiedźmożonki :)

sweetgirl_fw

Ciekawe co wyniknie dalej w sprawie jego rzekomego romansu z Marion Cotillard.

cruzo_Alex7

Nie sądzę. Ona od wielu lat jest w nieformalnym związku i ma dziecko. To raczej wymysł serwisów plotkarskich. Ale jeżeli jakimś cudem okaże się że to prawda to będzie największa afera ostatnich lat.

sweetgirl_fw

W takim razie rzeczywiście byłby to ogromny skandal, nie wiedziałem nawet, że Cotillard ma partnera.

cruzo_Alex7

Ma. Już nawet oficjalnie potwierdziła że spodziewają się razem dziecka i poprosiła aby ich nie mieszać do tego rozwodu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AntyNedzaUmyslowa

Dobranocka się skończyła do spania kretynie. Zazdrosna o 50 letniego rozwodnika który leci na wszystko co się rusza jak widać ? Chyba że masz małe ego i się tu przyszedłeś dowartościować ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
AntyNedzaUmyslowa

Nędza umysłowa - skróć sobie nick, będzie pasował jak ulał :D

sweetgirl_fw

Kompromitujesz się...

sweetgirl_fw

Leci na wszystko, co się rusza? On tysiące kobiet to może mieć na pstryknięcie małym palcem, jest milionerem i supergwiazdą, więc takimi hasłami to akurat ty się kompromitujesz.

krolowa_sniegu_2

Ale jest brzydki. Więc z tym pstryknięciem palcem to nie przesadzaj.

Filmoholiczka

Nie jest brzydki. Brzydki to jest Steve Buscemi, chociaż zapewne znajdą się amatorki jego wdzięków. I z tym pstryknięciem palca nie jest żadna przesada. Megagwiazda Hollywood, milioner... z pewnoscia ma problem z znalezieniem takiej, ktora mu bedzie pasowac... yhmm, ok ;]

krolowa_sniegu_2

O to to. Blachary i kobitki łase na kase to na niego polecą, ale do cholery jak bardzo trzeba być zdesperowaną żeby polecieć na niego ze względu na wygląd. Przecież on jest brzydki i odpychający. Weźmy go porównajmy jeżeli chodzi o wygląd(chociaż aktorem też jest kiepskim) to do młodego Michaela Madsena on nawet startu nie ma z tą swoją obleśną gębą i sztucznymi mięśniami.

użytkownik usunięty
Filmoholiczka

Jak Pitt jest brzydki w Joe Black to nie ma przystojnych facetów na świecie

sweetgirl_fw

jeszcze parę lat temu szarpałabym jak Reksio szynkę. Ale dziś Brad wygląda juz słabo.

LoveKills

jeśli prawdą jest to że od dłuższego czasu ma problemy z alkoholem i narkotykami to nie ma się co dziwić, jeszcze z 5 lat temu było okej ale od tego czasu strasznie się zmienił

sweetgirl_fw

No dokładnie. Faktycznie wygląda jakby coś było z nim nie tak...

LoveKills

W okresie kiedy był jeszcze z Jennifer Aniston to był bardzo bardzo atrakcyjny. Nie sadzę, że to przez samą Angelinę. Choroba taka jak rak działa bardzo destrukcyjnie, odbiera siły witalne nie tylko chorej osobie, ale też najbliższym.

Nuno33

Jaka choroba ? Angelina nie była chora. Jest hipochondryczką i stąd te operacje. A za pieniądze w prywatnych klinikach wycięliby jej nawet mózg gdyby obawiała się że będzie miała raka mózgu, więc raczej to jej problemy psychiczne są przyczyną całej afery.

sweetgirl_fw

Otóż to.

LoveKills

Za to Jolie wygląda zjawiskowo .

maciekb80

No... Cały czas piękna.

użytkownik usunięty
maciekb80

Raczej wyglądają jakby byli w podobnym wieku a Brad teraz wygląda naprawdę dobrze

sweetgirl_fw

Ale się po robiło Angelina oczernia Brada...znając Hollywood to Bradowi się dostanie a Jima Carreya oskarża się o to, że jest zamieszany w śmierć byłej dziewczyny.

Nuno33

Nie wiem, jakoś nie mogę uwierzyc w te rewelacje. Tyle lat był kochającym, idealnym mężem i ojcem...i nagle zmienił się w tyrana?

LoveKills

Do czegoś musiało dojść że postanowiła wnieść o rozwód. A oskarżenia o znęcanie nad dziećmi tylko po to aby to ona otrzymała pełnie władz rodzicielskich doprowadzą do niezłego publicznego prania brudów. Czeka nas kilka miesięcy niezłej szopki.

sweetgirl_fw

Sadzę, że Brad zdradził Angeline, ale oliwy do ognia dodaje prasa. Dziś tak łatwo można ludzi oczernić.

Nuno33

Tego czy ją zdradził to się raczej nie dowiemy, chociaż ma już gość w tym doświadczenie #Aniston.

sweetgirl_fw

to, że ją zdradził, jest pewne. po prostu każdy aktor zdradza, nie da rady byc wiernym kiedy lecą na ciebie tysiące pięknych kobiet.

sweetgirl_fw

Wydaje mi się,że nie było żadnego znęcania się.Media jedną sytuację rozdmuchały do takich rozmiarów.Poza tym jest nagranie z tego samolotu.Policja LA powiedziała,że nie prowadzi dochodzenia przeciwko Pittowi.Z tego co wiem to w USA nawet na dziecko nie można krzyknąć bo zaraz jest afera.Poza tym tak nagle by się okazało że jest tyranem

sweetgirl_fw

Nie bronie Brada Pitta bo swiety nie jest,nikt nie jest.Sam przyznal,ze jest alkoholikiem,ze przez to oddalil sie od swoich dzieci i udawal,ze nie ma problemu.Ale wyglada na to,ze sie ogarnal,zrozumial ze ma problem i chodzi na terapie.Zamienil wòdke na wode gazowana.Z tego co wiadomo to stawial sie na te wszystkie wezwania sàdu,wydzialu ds.dzieci.Zarzuty o przemoc zostaly oddalone.Jak spotykal sie z dziecmi pod nadzorem to dzieci cieszyly sie,ze go widza.Tak podobno zeznawali Ci psychologowie.Nie chce mi sie wierzyc ,ze nagle stal sie tyranem.Poza tym prawda jest taka,ze kazda normalna kobieta by sie cieszyla,ze ojciec jej dzieci sie ogarnal.Wydaje mi sie,ze to wlasnie boli Angeline.Myslals,ze Brad sie zapije,a tu sie ogarnal i odebral jej argumenty.Powinna go wspierac dla dzieci.Jennifer Garner wspiera Bena Afflecka dla dzieci.Nawet ostatnio zawozila go na odwyk.Angelina zgrywa taka fajna,a teraz podczas rozwodu pokazuje jaka naprawde jest.Jest manipulantka(jesli prawda jest ze nastawia dzieci przeciwko Bradowi).Jak to powiedziala Sharon Osbourn "Przestan robic z siebie meczennice"Jolie robi z siebie ofiare kosztem dzieci.Ona robi krzywde tez Bradowi Pittowi,ale on da sobie rade,najwieksza krzywde robi tym dzieciom i to jest straszne,wykorzystuje je.Teraz juz ludzie zaczynaja widziec to,ze ona manipuluje i wykorzystuje dzieci i zaczynaja stawac po stronie Brada Pitta.Chcialabym kiedys zobaczyc nowe zdjecie Brada Pitta z dziecmi.Bo to sa tez jego dzieci

LoveKills

Tak samo było Johnnym Deepem i Tomem Cruisem. Rozwód i się zaczęło wymyślanie bzdur. Ciężkie życie mają te żony z Hollywood.

Nuno33

i z melem gibsonem.

panna_x_filmweb

Tak. Z Mela też zrobiono alkoholika i damskiego boksera...a majątkiem pół na pół się z byłą żoną podzielił.

Nuno33

jakoś nie wierzę tym babkom, amber wyglada na cwaniarę. poderwała 2 razy starszego goscia, nie wierze ze w ogole go kochala. leciala na jego kasę.
co do mela to jego kochanka twierdzi ze ja pobił ale niczego ponoć nie udowodniono, wszystko jest mętne. moze chciala wiecej wydoic? co do jolie, to ona ma już kasy jak lodu, nie wiem co na tym zyskuje, moze po prostu nie mogą wytrzymac jak o nich za cicho, brak skandali.

sweetgirl_fw

To ona odetchnie a on , jak już będzie po ptokach uświadomi sobie co stracił .

maciekb80

Szkoda tylko dzieciaków...

maciekb80

Chciałbyś taką nadmuchaną pannę? Jolie to dwulicowa zdzira(przepraszam za określenie), jeszcze jakiś czas temu każdy pamięta co mówiło o Picie i miłości do niego. Brad Pitt ze swoją spokojną i oddaną naturą z pewnością zasługuje na lepszą kobietę, ani Jolie ani Aniston nie były jego godne. Mam nadzieję, że znajdzie w końcu swoją wybrankę.

Ollie_Queen

Działania PR zatarły jej nieciekawą przeszłość i charakterek. Teraz już nie pamiętają jak goniła z łóżka do łóżka, kradła mężów i ćpała na umór ... pod płaszczykiem "matki Teresy" teraz chce uchodzić za świętą i wspaniałą, a ludzie się nabrali

sweetgirl_fw

Pełna zgoda, teraz tylko ciekaw jestem jak szybko pocieszy się po Picie i kto będzie jej następną ofiarą.

sweetgirl_fw

Z tym z "łóżka do łóżka" byłbym ostrożny. Większość doniesień o tym było nafaszerowanych zwrotami "podobno", "rzekomo", "ponoć", "ktoś (nie wiadomo kto) widział" itd. Żadnych konkretów poza dwoma mężami, z których jeden jest do dziś jej dobrym przyjacielem a drugi dał ultimatum: "ja albo adoptowany syn", więc wybrała. Przyznałą się do fascynacji Jenny Shimizu, w czym było chyba więcej fascynacji niż prawdy. Tymczasem Brad ma na koncie wiele romansów: Robin Givens (1986-87), Shalane McCall (1987), Jill Schoelen (od czerwca 1988 do 1989), piosenkarką Sinittą (1988), Christiną Applegate (od kwietnia 1988 do września 1989), Elizabeth Daily (1989), Juliette Lewis (od czerwca 1989 do kwietnia 1993), Julią Ormond (1993), Jitką Pohlodek (w maju 1993), Thandie Newton (1994-95), Gwyneth Paltrow (od grudnia 1994 do maja 1997), Niemką Katją von Garnier (1997), Sonitą Henry (1998), Claire Forlani (1998), Demi Moore (1998), April Florio (2003). W tym kontekście Angelina, w porównaniu z Bradem jest jak mniszka.

jomar

miało być "więcej prowokacji niż prawdy"

Ollie_Queen

Pytanie czy chciałbym Jolie uznam za retoryczne .

maciekb80

Nie było to pytanie retoryczne, mi osobiście się ona nie podoba, strasznie chuda, ogromne usta, na prawdę w jej wieku czy nawet starszym znajdzie się wiele ładniejszych kobiet. Na poczekaniu mogę napisać kilka ładniejszych od niej aktorek w zbliżonym wieku oczywiście moim zdaniem: Aniston, Theron, Beckinsale, Cruz, Banks, Connelly, Weisz, Zeta-Jones, Watts. Już znalazło się tego trochę a tylko mało wiele przejrzałem ranking TOP100 i szukałem oczywiście aktorek w podobnym wieku, bo są też młodsze, np. Margot Robbie, Portman czy Lively. Kto wie czy w moim rankingu piękności Jolie byłaby w ogóle w setce, no ale każdy ma swój gust, do mnie jej uroda nie przemawia.

Ollie_Queen

Z tego grona ładne są faktycznie Theron, Cruz, Wiesz i Zeta Jones. Co do Aniston - jak na osobę, która na operacje plastyczne wydała już grubo ponad 70 tys dolarów, prezentuje bardzo przeciętną urodę. Co do Banks nie wiem, którą masz na myśli. Tyra jest faktycznie piękna, natomiast Elisabeth ma bardzo przeciętną urodę - taka typowa, wyblakła dziewczyna z prowincji.
Można tu dorzucić jeszcze parę innych - np. Natalie Portman, co nie zmienia faktu, że Jolie to także piękność, czego o Aniston powiedzieć nie można

maciekb80

najwidoczniej nie każdy jest tak zdesperowany jak ty :P

Vitcher

Bo ja jestem w ch.j :/

Ollie_Queen

Spisz z znim że wiesz jaką ma naturę?

sweetgirl_fw

No i spokój od świrniętej endżi

użytkownik usunięty
sweetgirl_fw

Nie ma co pisać o tym, bo my i tak sie nigdy nie dowiemy prawdy. Jak można wierzyć prasie i telewizji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones