Brian d'Arcy James

6,7
5 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brian d'Arcy James

Wydał mi się znany, a nie widziałem z nim żadnego innego filmu, więc najwyraźniej mi kogoś przypominał, ale nie jestem pewien kogo. W sumie grany przez niego bohater wyglądał jakby żył w latach 70.

MarcoK

Bardzo przypomina młodszego Johna Cleese'a.

OhComeOn

to chyba dobry trop, ale jestem otwarty i na inne propozycje

OhComeOn

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

Mnie przez cały film męczyło to, że z kimś mi się kojarzył, ale nie mogłam wpaść na to, z kim. Po czasie doszłam do wniosku, że trochę (z wyglądu, oczywiście) przypominał mi Joaquina Phoenixa w filmie "Her".

lestat835

Przez cały czas, aż do wejścia na strone filmu na filmwebie byłem pewien że to Phoenix...

Nethvoy

To się cieszę, że moje skojarzenie nie było jednak aż tak dziwaczne, jak mi się wydawało ;)

MarcoK

U mnie tak samo. Przez cały film zastanawiałem się, skąd go znam, po czym po wejściu na filmweb okazało się, że nic z nim nie oglądałem.

MarcoK

Przezabawne. Mam dokładnie to samo. Nawet jak widziałem go na screenie z filmu to wydał mi się znajomy. A tymczasem z jego filmografii nic. Ma coś takiego swojsko znajomego w twarzy, jakąś poczciwość. Ciekawe na czym to polega.

wojwro6

Ma coś z Johna C. McGinleya (dr. Perry Cox z serialu Scrubs)

MarcoK

Akurat wszedłem na Filmweb w trakcie oglądania filmu, żeby zobaczyć gdzie grał, ale z żadnych filmów go nie kojarzę, później trafiłem na ten wątek, ale też nic mi to nie dało. Wróciłem do filmu i po jakimś czasie doznałem olśnienia.
Aktor swoją charakteryzacją w Spotlight przypomina Dennisa Farinę. Skojarzyłem z "Przekrętu"
http://www.filmweb.pl/Przekret/photos/406928
http://www.filmweb.pl/film/Spotlight-2015-723550/photos/611113

Faenril

Chyba ten Farina najbardziej rzeczywiście :)

Faenril

tak, mnie też cały film przypomniałam Dennisa Fridę :)

MarcoK

dołączam się do tych kojarzących pana ; ) mnie olśniło - dla mnie jest podobny do aktora grającego w Czynniku PSI, Barclay Hope'a
http://www.filmweb.pl/person/Barclay+Hope-99315 (trzeba poszukać starszych zdjęć)

MarcoK

Miałem identycznie. Ciekawe jest to, że każdemu się z kimś kojarzy, ale niemal każdemu z kimś innym. Koleś powinien zostać szpiegiem albo płatnym mordercą - nikt nie zapamiętałby jego twarzy.

MarcoK

Zdecydowanie Dennis Farina. Od razu mi się skojarzył, jak tylko go zobaczyłem w Spotlight.

ixtl

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

Trochę jak Tom Selleck ;)

Ulryk

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

miałem to samo bez kitu, a tu pierwszy film jaki z nim oglądałem :-)

MarcoK

RAY LIOTTA - byłem przekonany że to on!!

Timoszeusz

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

to moim zdaniem Ben Miles :D

crieezy

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

Mi z kolei przypomina Paula Wesley'a hahaha

xfaraway

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

Wyglądał jak Dean Stockwell z serialu Columbo w odcinku Wzburzone wody. Z tym wąsem wyglądali identycznie

MarcoK

John Wesley Shipp z Flasha, podobny :D

MarcoK

miałem podobnie, i też nie umiałem sobie odpowiedzieć :) rzeczywiście trochę Phoenixa, trochę Sellecka, a nawet trochę Crodupa, który przecież też tam wystąpił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones