Bryan Cranston

Bryan Lee Cranston

8,8
44 813 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bryan Cranston

że nową Godzillę dało się oglądać tylko dzięki niemu. Po tym jak jego postać "znika" film zrobił się nudny i nie chciało mi się go dłużej oglądać. Koleś jest fenomenalny.

ciosina

a praktycznie zaczynał z najniższej półki, bo kiedyś... jakoś w ubiegłym roku, przychodzę do babci, a ta ogląda Strażnika Teksasu :D
Byłem mocno zdziwiony, ale jeszcze bardziej mnie zamurowało jak zobaczyłem w jednym z odcinków Cranstona grającego jakiegoś tam tępawego typa w garniaku :)

___ice___

Mialem to samo jak zobaczylem go w x files

ciosina

A co jest złego w Strażniku Texasu i w X files? To były filmy lat 90tych, które w tamtych czasach robiły furorę.

GanGstaRR

w x-files nic, bo to był fenomen, ale strażnik teksasu nawet za swoich czasów nie był uważany za nic ambitnego

___ice___

Właściwie dlaczego z najniższej półki? Mega popularne seriale na świecie to najniższa półka?

ciosina

Również w nowej "Pamięci Absolutnej" jest jednym z najmocniejszych atutów przeciętnego ogólnie filmu. Colin Farrel nie zastąpił Arniego, ale Bryan Cranston świetnie zastąpił Ronny'ego Coxa w roli dyktatora Cohagena. Nawet rozwinął tę postać bo nie był tylko "dupkiem w garniturze" ale twardzielem który potrafił w razie potrzeby przypieprzyć lewym prostym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones