Bryan Singer

Bryan Jay Singer

7,1
3 782 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Bryan Singer

Polecam film Mroczny sekret Hollywood z 2014 r.

Coś jest chyba z Singerem na rzeczy.
Towarzystwo w jakim się obracał zostało oskarżone za seks z chłopcami poniżej 14 roku życia. Nieprzyjemna sprawa.

Podejrzani świetny film, dużo za sprawą Spacey, Uczeń Szatana i Xmeni są też ok. Ale to w sumie cały jego dorobek.

Dawid_19

Coś jest chyba na rzeczy? Łagodnie powiedziane. Po tym dokumencie jestem pewny że to pier... pedofil. Skur....powinno się odciąć jaja i je solić do końca jego dni. Ten dokument otworzył mi oczy czym jest hoolywood. To w zasadzie bezpieczna kryjówka dla pedofilów. Nie wiem czy po tym dokumencie zainteresowałeś się bardziej tematem bo ja tak: I wyszło na to że pedofilem może być i charlie sheen który najprawdopodobniej zgwałcił coreya haima na planie filmu Lucas z roku 86. Przynajmniej wszystkie poszlaki na to wskazują. Jest to coś nieprawdopodobnego. Tutaj link https://www.youtube.com/watch?v=IS5n2L5Ga0A Polecam szukac wiecej tego jest tyle że po prostu jestem w szoku jeśli to wszystko prawda.

vincent866

O, dziwo wypowiadają się, ci którym kariera nie wyszła, Singera już próbowali oskarżyć, ale chodziło o kasę i niewypalaną karierę aktorską.

matiwww2

A kto ma się wypowiadać? Ci, którym wyszła mają ją sobie zaprzepaścić? Chyba wiadomo, że jak ktoś dawał d...y za karierę, a ta nigdy nie przyszła to można być wkurzonym :P.

vincent866

Grube ryby mają większość mediów w swoich łapach, dziesiątki razy słyszałem w telewizorni o pedo w KK ale o hollywood nic nigdy nie słyszałem w stacjach informacyjnych 24 h

vincent866

Wlasnie to ogladam. Az dziw ze mu sie upieklo. Taki Weinstein jest juz skonczony

Dawid_19

to prawda , Corey Felman opowiadajac o pedofilii w holiłót dał do zrozumienia ze wsrod kilku znanych ludzi byl tez i Singer .Sprawe oczywiscie wyciszono

Dawid_19

Dziwie sie że nadal bryluje w Hollywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones