Carey Mulligan

Carey Hannah Mulligan

8,2
30 289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carey Mulligan

Uważam że jest prześliczna, jestem w niej wręcz zakochany. Jaka szkoda że nie mogę jej poznać.

użytkownik usunięty
Raedwald

No i jaka szkoda, że jest mężatką :P

Zgadza się, ale niestety nie miałbym u niej szans nawet gdyby nie była. Nie ta liga.

użytkownik usunięty
Raedwald

Eee tam, nie można tak myśleć :D

Ale to prawda. Trzeba być realistą.

użytkownik usunięty
Raedwald

I pesymistą. Wydaje mi się, że zbyt surowo siebie oceniasz. Wygląd to nie wszystko, man. Pocieszę Ciebie, że laski często lecą na bezpłciowych facetów z bezpłciową twarzą, bez charakteru itp. Widziałem różne pary na oczy, i różne pary poznałem. Wśród tego wszystkiego znajdą się piękne kobiety, dla których charakter >>> wygląd - trzeba tylko dobrze szukać ;)

Nie wiem. Może masz rację....

Raedwald

Jest absolutnie fenomenalna, przepiękna, inteligentna, niedościgniony ideał kobiety... Szkoda, że tak niewiele ich jest ;).

Raedwald

Ona ma swego osobistego majątku dobre 15 milionów zielonych (Nie licząc majątku męża który też nie jest biedny) gdzie mi do takich krezusów ? Byłoby dla mnie szczęściem gdyby mnie zaszczyciła kiedyś choć jednym spojrzeniem.

Raedwald

Miałem przestarzałe dane: Tylko w tamtym roku zarobiła 46 milionów dolarów.

Raedwald

Ma jednak 15 milionów jak pisałem wcześniej. Dałem się chyba nabrać na stronę satyryczną. Zdarza się.

Raedwald

Wiem, że już dwa lata minęło od komentarza, ale jakiś czas temu Emma Watson przyjęła zaręczyny od dużo mniej zamożnego faceta. ;)

użytkownik usunięty
Raedwald

Tylko się nie posraj z wrażenia. Gdyby ona to tutaj czytała, jak żałośnie płaczesz jakim to w porównaniu do niej frajerem nie jesteś, to faktycznie by nawet na Ciebie nie splunęła. Ja pierdziu.

Raedwald

Samczy cringe. Chyba ci się nie spodoba jej najnowszy film, hehe.

Shumkichi

pitolisz, ona gra również czesto w melodramatach, filmach o miłości...w wywiadzie stwierdziła, że stara się znaleść złoty środek w doborze ról tak jak w prawdziwym życiu...gdzie zarówno jest feministką ale ceni sobie również życie rodzinne(najlepszy przykład, że od 11 lat jest zamężna i ma trójkę dzieci, którymi lubi sie zajmować) jak na standardy show biznesu to niecodzienne osiągnięcie. I tak "sufrażystka" , "obiecująca.młoda.kobieta" czy też "she said" można uznać że to filmy feministyczne,ale z drugiej strony "duma i uprzedzenie", "drive" "z dala od zgiełku" czy "maestro" to filmy o miłości damsko meśkiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones