Carey Mulligan

Carey Hannah Mulligan

8,2
30 152 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Carey Mulligan

była czarująca :) Jakie filmy z nią polecacie w roli głównej ?

0Tomaszek0

Dla mnie jest pod każdym względem lepsza niż Keira Knightle, lubię ją i jej filmy. Ja widziałam ją w paru filmach i wszystkie były ok.

0Tomaszek0

Niedługo wchodzi do kin 'Co jest grane, Davis?' z Carey, wiem tyle, że będzie śpiewać piosenkę z Justinem Timberlakiem. Wydaje mi się, że film może być dobry.

0Tomaszek0

Bardzo polecam film "Była sobie dziewczyna". Zagrała rewelacyjnie i zgodzi się ze mną na pewno wiele osób, które obejrzało to cudo. Szczerze polecam <3. Dzięki tej roli była nominowana do Oscara i Złotego Globu, a to chyba samo za siebie mówi.

angelika11455

Za rolę w "była sobie dziewczyna " powinna wówczas dostać Oscara, ale niestety to były już czasy gdy zaczęłl się szaleństwo LGBT i czarnoskórych i była moda że dawać osacry za filmy o takiej tematyce a nie o młodej dziewczynie wkraczającej dopiero w dorosłość i uwiedzionej przez starszego mężczyznę. Szkoda.

0Tomaszek0

Przede wszystkim "Shame"

0Tomaszek0

Wstyd :)

0Tomaszek0

Zdecydowanie polecam "An education" i "Never let me go" - dość smutne filmy, ale warto obejrzeć, bo Carey wykonała kawał dobrej roboty (no i ten akcent...) :)

kmrwsk

Odcinek "Blink" Doctora Who z nią jest jednym z najlepszych w serialu

kmrwsk

Właśnie miałam podać te dwa filmy.

Uwielbiam tę aktorkę, według mnie jest piękna, ma niepowtarzalną, oryginalną urodę (nie jest wulgarna jak np. Megan Fox uważana przez facetów za jedną z najładniejszych). No i ten jej głos :)

TheNaturat_2

Dwa dni temu widziałam jeden z ostatnich jej filmów - "Inside Llewlyn Davis" i znowu muszę przyznać, że dała czadu :) Ciężko polubić jej postać, ale szczerze polecam, ponieważ Carey pokazała się w końcu w innej odsłonie.

Pozdrawiam ;)

0Tomaszek0

była sobie dziewczyna kozacki film

0Tomaszek0

Pewnie nieaktualne, ale dołączam się do tych, co polecają "An Education". Piękny, wspaniały film, a Carey w nim jest po prostu czarująca :)

MissNaive

Oczywiście, że aktualne, w końcu nie jesteśmy w stanie obejrzeć w tak krótkim czasie WSZYSTKICH produkcji jednej osoby :-) Mogę Ci dać znać co sądzę bo właśnie szykuję się do zobaczenia Ad Education, niestety nie miałem wcześniej czasu i chęci, ale cóż, nadrobię to. I przy okazji dziękuję wszystkim za tytuły.

0Tomaszek0

Jak to nie można, ja w tydzień obejrzałem wszystko wyżej wymienione i więcej.:D Ale jednak najbardziej ujęła mnie w Never Let Me Go.

Orlo1

A to też prawda, ten film też warty obejrzenia...ale mogę być nieobiektywna, bo uwielbiam ją chyba w każdej postaci, od Gatsby'ego, przez Education, Never Let Me Go, po Wstyd... po prostu niesamowicie do mnie przemawia, ma coś w sobie :) Do tego jest taka eteryczna, delikatna? Aż miło popatrzeć na taką kobietę - i aktorkę przede wszystkim, bo gra świetnie moim zdaniem :)

MissNaive

Jest niesamowita. Jeszcze nie miałem tak, żebym specjalnie oglądał film tylko dlatego, że gra w nim jakaś aktorka. Co ciekawe kiedyś myślałem, że jest przeciętna, dopóki nie zobaczył jak gra.

0Tomaszek0

'nie opuszczaj mnie'
wspaniala gra aktorska
polecam

transcendence0

Jak na razie w Gastby mnie zachwyciła tylko i wyłącznie, więc chętnie obejrzę bo ciekawa postać :-)

0Tomaszek0

'Nie opuszczaj mnie" i "Była sobie dziewczyna"

0Tomaszek0

"Duma i uprzedzenie" - wiem, że to rola drugoplanowa, ale dzięki świetnej grze Carey po raz pierwszy zauważyłam przedostatnią, najmniej ciekawą siostrę Bennet :-)

0Tomaszek0

Rzecz jasna, "Drive".

0Tomaszek0

wg. mnie, najlepiej zagrała w filmach "Wstyd" oraz "Była sobie dziewczyna". ale moją ulubioną rolą Carey i jednocześnie najlepszą jej rolą w ogóle, jest rola Kathy w "Nie opuszczaj mnie" :)

0Tomaszek0

To ja z innej serii. Polecam kostiumowy Far from Madding Crowd na podstawie Hardy'ego. Ostatnio Mudbound oglądałam całkiem niezły o życiu na farmie w Mississippi w czasach wojny i po.

0Tomaszek0

Obiecująca, młoda kobieta polecam ze swojej strony, bo Carey tu już jest dojrzała, i zmienia sie jak kameleon, druga nominacja do Oscara. Plus "pod wielkim niebem" -ogólnie dobrze odnajduję się ona w rolach dramatycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones