Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Cate Blanchett to bez wątpienia moja ulubiona aktorka! Jest cudowna pod każdym względem. Świeci jak najpiękniejsza gwiazda na niebie.
Ostatnio byłam na Kopciuszku. To ona była sercem tego filmu, nawet jeżeli zagrała tam złą macochę.
Czy wciela się w złą kobietę bez uczuć- jak w przypadku Kopciuszka- czy jest pozytywną, dobrą, pełną magii i tajemnicy Galadrielą, jest po prostu p e r f e k c y j n a.
Dałabym naprawdę wiele, by móc spotkać Panią Blanchett i powiedzieć jej kim dla mnie jest i co o niej sądzę:)♡

sceptyzm

"LOTR" ma tyle wspaniałych scen, to arcydzieło kinematografii pod każdym względem. Ale gry pojawia się Galadriela wszystko wokół blednie, a światło pada tylko na nią. Już samo jej zbieganie po schodkach w "Drużynie Pierścienia" jest hipnotyzujące. Cate Blanchett to klasa.

sceptyzm

Mnie w zupełności przekonuje - jak do tej pory "kupiłam" każdą jej kreację. Jasmin ("Blue Jasmin") uważam zaś za jedną z najlepszych kobiecych ról w historii kina. Z niecierpliwością czekam na "Carol"!

magmos

Jakimś cudem pominęłam literki "e"... Miało być: Jasmine i "Blue Jasmine", rzecz jasna ;-)

sceptyzm

Ja dodam od siebie że dziś mnie zatkało jak zobaczyłem ją w reklamie perfum Armani.Tak utrzymana uroda w tym wieku.Boska jak Galadriela.Nie można się na nią napatrzeć tak jest piękna.A aktorka na poziomie Meryl Streep-poziom osiągalny dla nielicznych.

sceptyzm

Tak Cate to nieziemska kobieta nie jest moze piekna ale jest wyjatkowa I olsniweajaca jej spojrzenie jest super mozna sie zakochac, jej moz to szczesliwy facet

uriel24

Naprawdę? jak dla mnie jest taka zupełnie przeciętna, bez wyrazu....

Fenus

Tak. Zgadzam się z tym co pisze uriel24, z tym jednak wyjątkiem, że...jest piękna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones