Cezary Pazura

Cezary Andrzej Pazura

7,9
78 492 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cezary Pazura
jackandjones

A co mu po ,,starzeniu sie z gdnoscia"? Ma chlop przynajmniej troche przyjemnosci z zycia.

jackandjones

Rola w nowym Pitbullu Pasikowskiego to dramat. Widać, że Pazura gdy nie ma się wygłupiać albo mówić z tą swoją pseudozabawną manierą, na czym zbudował swoją karierę w latach 90., wypada strasznie blado. Tak marnie to ja akcentowałem słowa jak nagrywaliśmy w liceum filmik na przysposobienie obronne. Co się z nim stało?

użytkownik usunięty
adamcpdst

Tak, zwłaszcza tę zabawną manierę widać w obu częściach Psów, Krollu, Sztosie, Tacie, Nic Śmiesznego, uderz się w czerep zanim wyprodukujesz takie pierdoły.

A może uderzę Ciebie za powoływanie się na każdy film, którego nawet nie oglądałeś? Miałbyś łeb jak Schetyna.

adamcpdst

Jeśli uważasz że Pazura nie umie już nic zagrać to polecam obejrzeć serial "Ślepnąc od Świateł" Krzysztofa Skoniecznego. Gadasz głupoty i tyle. Pozdrawiam

skrzypista

Na Twoje nieszczęście obejrzałem. Rola niezła, ale jednak oparta w dużej mierze na "pajacowaniu", co nie równa się graniu.

Skoro uważasz tę rolę za dobrą to co powiesz o tym, co zagrał Frycz w tym samym serialu?

adamcpdst

Po pierwsze nie uważam, że to było pajacowanie bo taką miał rolę i super ją zagrał, po drugie nie można w ogóle porównywać roli Frycza do Pazury, bo to miały być zupełnie różne charaktery, Dario miał być psychopatycznym gangsterem a Mariusz celebrytą pod ciągłym wpływem używek, stąd jego dziwne zachowania, które Czarek moim zdaniem świetnie zagrał. A jeśli uważasz, że jest słabym aktorem to czekam aż tobie ktoś zapłaci pieniądze za "wygłupianie się".

skrzypista

Ale taką rolę Pazura gra zawsze: Kiler, Nic śmiesznego, 13 posterunek, kabarety więc dla mnie nie jest to żadne aktorskie osiągnięcie jazda od 30 lat na tych samych patentach.

Pazura zagrał gangstera w nowym Pitbullu i wyszło to daremnie, bo on po prostu do takich ról się nie nadaje.

O tak, czekałem na ten argument żebym sam zagrał lepiej. :D Jak nie umiesz dyskutować to po co w ogóle odpisywałeś na mój post?

adamcpdst

Może po prostu takie role dostaje. Jakby "pajacowanie" było tak proste to każdy by chciał grać tylko w komediach. Trzeba umieć ludzi rozbawić, ale nie może to przekraczać granicy głupoty, ma być ze smakiem i uważam że Czarek idealnie się do tego nadaje. Jeśli uważasz, że on nadaje się tylko do roli komediowych to może zainteresuj się tym, że on również gra w teatrze gdzie może pokazać cały wachlarz umiejętności.

jackandjones

Dokładnie! Tylko pozazdrościć :) Niech mu sie wiedzie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones