Chadwick Boseman

Chadwick Aaron Boseman

8,0
20 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chadwick Boseman

rewelacyjny jako James Brown!

Khiara69

I tak i nie. Jako aktor - fenomenalny. Szkoda tylko, że zagrał Browna, czarnoskórego pedofila i udającego bardziej białego zasadami niż sami biali, James Brown to s k u r w i e l na maksa, nawet środowisko Hollywood było zniesmaczone tym, że ktoś w ogóle zrobił film o nim. Prawdopodobnie dlatego Viola nie dostała Globu za serial - nagroda zdecydowanie należała się jej - bo zagrała w biografii człowieka, który trafił do pudła za gwałt na młodocianych chłopcach - co oczywiście w filmie zostało pominięte.
Szkoda, bo od teraz będę widział w nim tylko kolesia, który dla kariery sprzedał się w takim scenariuszu.

Unibet_78

Po pierwsze nie wiem skąd zarzut, że JB był pedofilem. Jeśli chodzi o jakieś podejrzenie zbrodni na tle seksualnym, to był domniemany gwałt na kobiecie. W dodatku ostatecznie nie było dowodów na to. Pewnie babka chciała zgarnąć z tej sprawy niezły hajs. A po drugie James był przede wszystkim geniuszem muzycznym, prekursorem tak wspaniałych gatunków jak funk czy soul. Niebywale pchnął muzyczny świat do przodu, o czym świadczą również słowa pełnego uznania wypowiadane przez innych wielkich świata muzyki. Czasem starajmy się mniej skupiać na życiu prywatnym takich osób, a skupy się na ich nieocenionych dokonaniach!

Vincent02

Na Youtube jest cały film odnośnie zarzutów i potwierdzeń pedofilii Brown. Co do twórczości - rzecz gustu, dla mnie idolem jest Jimmy Hendrix. Brown to tylko Brown.

Unibet_78

hahhaha Hendrix moglby czyscic laczki JB.
Najbardziej samplowanym artysta w historii muzyki jest James Brown, to mowi za siebie, Na koncie najwiecej albumow studyjnych,bez niego nie bylo by Rolling Stonsow i cale masy innych artystow, ktorzy budowali wspolczesna kulture muzyczna.
Wprowadzil pojecie groove, mial najelpsza sekcje rytmiczna jaka istniala na tej planecie, bez niego nie powstala by kultura hip hopu, moglbym wymieniac tak w kolko, tylko obawiam sie, że twoj prostacki łeb nie ogarnie tego nigdy.

Vincent02

A OJ jest przede wszystkim fenomenalnym futbolistą, czy wielokrotnym mordercą i złodziejem?

Vincent02

Imbecyl o nazwie Unibet_78 wymysla bezczelne klamstwa, bo wudac ma spore kompleksy bycia nikim, w przeciwienstwie do tak genialnego muzyka, jakim byl JB.

użytkownik usunięty
Unibet_78

No jak dla mnie , to bez sensu ten komentarz. Równie dobrze możesz potępić Bruno Ganza za to że zagrał Hitlera, czy właśnie tak jak powyżej opisanego OJ Simpsona którego zagrał Cuba Gooding Jr. Aktor kiedy dostaje role, nawet niepoprawnie politycznie czy odpychające, to stara się je dobrze zagrać. Chadwick jak dla mnie poradził sobie z rolą Browna, w szczególności opanował choreografie jego występów, a że James Brown był taką osobą a nie inną, to już nie miej pretensji do aktora że się zgodził zagrać w filmie.

Unibet_78

Jakie trzeba mieć tepe trociny we łbie, żeby pisac takie bzdury na temat najwybitniejszego muzyka w historii, wiesz dlaczego ma przydomek „Ojciec Wszystkiego” ?? .
Twoje herezje na jego temat świadczą, jak bardzo twój czerep jest wypelniony plynna sraczka.
Nie był pedofilem, a już na pewno nie udawal białego, przeciez to az zalosne, zwazywszy na fakt, ze wielokrotnie podkresla sile i potęgę czarnej Ameryki, do tego tez miał silny wpływ na wkład czarnej kultury. Noz ja pikole, mam z ciebie mega ubaw chłopcze makowy.
Nie wiesz nic na temat JB, to po jaka cholere serwujesz tą zalosna propagande, moze dlatego, ze jestes zerem pozbawionym jakich kolwiek atutow w swiecie w którym przebijaja się takie ganielane jednostki jak James Brown. Może i sporo wymagal od osob z którymi współpracował, ale bez niego reszta zespolu, który był nazywany najlepsza sekcja rytmiczna w historii muzyki nie doszedł by do takiego geniuszu/pulapu.
Do tego te klamstwa o sorldowo=isku Hollywood zniesmaczonym jego biografia, no k..wa, po ch tak klamiesz bezczelnie ??? Do paki te znie trafil przez gwalt, jakiz ty ejstes zalosny. Weź się puklnij w to blaszane cos co masz powyzej szyji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones