Chadwick Boseman

Chadwick Aaron Boseman

8,0
20 732 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chadwick Boseman

Przecież ta rola była znakomita. Nie dość, że zagrał świetnie, to nawet w żywiołowych choreografiach dawał spokojnie radę. Wiem, że Get On Up przeszło trochę bez echa, ale ta rola spokojnie może konkurować z Jaimiem Foxxem jako Rayem Charlesem, za którą Foxx dostał Oscara. Boseman zasłużył co najmniej na nominację.

A nie, już wiem. To było wtedy gdy Akademia skutecznie zlewała produkcje o Afroamerykanach. No cóż, sami się prosili o ten zeszłoroczny bojkot w takim razie. Można się kłócić, czy Selma, Get On Up i inne zasługiwały na nominację w kategorii najlepszy film, ale jak już się pomija tak świetne role czarnoskórych jak tu Bosemana, to już człowieka lekko szlag strzela.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Nominować do oskara można "dlaczego ja" albo "m jak miłość"!'' - Ty tak na serio i jeszcze twierdzisz że to Zmietolony_beret pisze bez myślenia ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Człowieczku naprawdę mi ciebie szkoda - Widać kompletnie nie rozumowałeś aluzji, do twojego komentarza który jest strasznym bełkotem ;) .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Nawet nie zrozumiałeś że chodzi mój o twój pierwszy post - Naprawdę mam wypunktować twój bełkot ;)

Proszę bardzo ''Tak bojkot był potrzebny, bo są RAŚIŚCI, którzy się cieszą z nominacji (muszą coś nominować qrwa, a komu dadzą to już sami wiedzą), bo mają taki a nie inny kolor skóry! I tu moje pytanie do ciebie "Zmietolony_beret", a co z innymi kolorami skóry "czerwony", "żółty" czy "zielony"? Walcz, bojkotuj bo kolor jest ważny... Zoe Saldana w Strażnicy Galaktyki vol. 2 wygrała Teen Choice bo zgrała zieloną postać, a Czarne Szpule nie wygrała bo zagrała zieloną postać i zagrała niebieską postać w Avatar! Brak nominacji Karen Gillan niebieska skóra, brak nominacji Elizabeth Debicki złota skóra, dlaczego?''

?? - Człowieku napisz ale tym razem spokojnie jaki masz problem .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

I vice versa - Twojego bełkotu wręcz nie idzie przeczytać .

buterfly

Jak już to "vice versa" bez i

buterfly

1. "Nominować do oskara można "dlaczego ja" albo "m jak miłość"!" - Sarkazm, chyba wiesz co to znaczy?

2. "Tak bojkot był potrzebny, bo są RAŚIŚCI, którzy się cieszą z nominacji..." - Jak nazwać ludzi którzy patrzą na kolor skóry?

3. "...a co z innymi kolorami skóry "czerwony", "żółty" czy "zielony"?" Dlaczego nie walczą o pozostałe kolory, tylko czarny? Kolejny raz rasizm.

4. "Zoe Saldana w Strażnicy Galaktyki vol. 2 wygrała Teen Choice, bo zgrała zieloną postać, a Czarne Szpule nie wygrała bo... zagrała zieloną postać" Kolejny raz rasizm, masz kolor skóry zielony nie wygrasz "czarnej szpuli"

5. Strażnicy Galaktyki Nebula czyli Karen Gillan niebieska skóra, brak nominacji.

6. Strażnicy Galaktyki vol. 2 Ayesha czyli Elizabeth Debicki złota skóra, brak nominacji.

ordyn

. "...a co z innymi kolorami skóry "czerwony", "żółty" czy "zielony"?" Dlaczego nie walczą o pozostałe kolory, tylko czarny? Kolejny raz rasizm. - Proszę cie powiedz że sobie jaja robisz ;)

Wybacz ale tego nie Idze inaczej nazwać jak bełkot .

buterfly

Oczywiście, że JAJA sobie robię, nie patrzę na ludzi poprzez kolor czy odcień skóry.

Czego nie zrozumiałaś?
Skoro czarni to afroamerykanie, a biali to europejczycy, więc kolejne kolory żółty-azjaci, czerwoni-indianie i zieloni-kosmici albo jaszczurki (jak wolisz).

Dlaczego walczą tylko o więcej czarnych a resztę kolorów mają...?

ordyn

Kto konkretnie walczy - Walisz ogólnikami i nic więcej .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Również żegnam, szkoda tylko że nie odpowiedziałeś na temat .

P.S. Nawet nie wiesz że rozmawiasz z facetem ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ordyn

Wypadałoby jednak wiedzieć z kim się rozmawia - I radze przeczytać dokładnie jeszcze raz mój nick ;)

ordyn

Trzeba było się przedstawić w pierwszym albo drugim komentarzu, chamie nie wychowany, przepraszam panienko, a twój nick wiesz gdzie mam ;)

A ty nawet nie znasz definicji słowa aluzja i nie potrafisz dać przykłady,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buterfly

P. S. Mnie cie nie jest żal...

ordyn

P.S. Wcale tego od ciebie nie oczekuje ....

buterfly

XDDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones